Proprietăți unice: 899
Proprietari: 183
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere semidecomandat

Central, Bistrița

3 camere
65 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere de inchiriat zona ...

Central, Bistrița

3 camere
Etaj 7
Agenție

3 zile în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu doua camere in zona ...

Central, Bistrița

2 camere
58 mp
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere de inchiriat zona ...

Central, Bistrița

2 camere
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Subcetat ...

Central, Bistrița

1 camere
50 mp
5E
Agenție

4 zile în urmă
1

48.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

60.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

800 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
15

600 €
/ lună

Casa tip duplex eleganta, 140 mp, mobilata comp ...

Calea Moldovei, Bistrița

4 camere
140 mp
180 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

55.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren 12 ari, zona linistita, cu priveliste fru ...

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

225.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren ideal pentru investitori duplexuri sau ap ...

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere+ boxa subsol, 55 mp, zona S ...

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
2019
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartamnet de inchiriat .

Exterior Vest, Bistrița

2 camere
50 mp
Agenție

5 zile în urmă
13

6.200 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Teren Intravilan 1000 mp - str Bistritei - Unir ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Bistrița

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament cu 2 dormitoare

Central, Bistrița

2 camere
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
1

49.990 €
/ lună 1,785.36 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50 mp, zona ultracentrala

Ultracentral, Bistrița

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

200 €
/ lună

Chirie apartament 1 camera

Exterior Vest, Bistrița

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
3

400.000 €
/ lună 98.43 € / mp / lună

Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt s ...

Central, Bistrița

4.064 mp teren
2E
Agenție

6 zile în urmă
8

310 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere 300 euro

Central, Bistrița

3 camere
50 mp
Agenție

2 zile în urmă
4

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Nord, Bistrița

40 mp utili
4E
Agenție

6 zile în urmă
7

154 €
/ lună

Inchiriez garsoniera la casa

Central, Bistrița

1 camere
45 mp
Agenție

6 zile în urmă
2

60.000 €
/ lună 105.26 € / mp / lună

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Central, Bistrița

570 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

47.000 €
/ lună 85.45 € / mp / lună

Teren 5,5 Arii,Panorama superba

Central, Bistrița

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
47 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
9

192 €
/ lună

Garsoniera cocheta de inchiriat Str. Zefirului, ...

Central, Bistrița

1 camere
34 mp
1985
4E
Agenție

6 zile în urmă
1

41.500 €
/ lună 51.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare -813 mp Valea Jelne ...

Central, Bistrița

813 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, cu o supraf ...

Central, Bistrița

20 mp utili