Proprietăți unice: 3055
Proprietari: 664
Agenție

23 ore în urmă
13

10 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 72mp ? Prima Urbana ...

Calea Aradului, Oradea

72 mp utili
Agenție

23 ore în urmă
16

395 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat

Decebal, Oradea

3 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

325 €
/ lună

Garsoniera 325 Euro Str Costaforu Cetate

Central, Oradea

1 camere
53 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

150 €
/ lună

Inchiriez garsoniera tip uscatorie

Salca, Oradea

1 camere
30 mp
Agenție

Ieri
16

390 €
/ lună

Casa cu 3 camere in Cihei

Salca, Oradea

36 mp
300 mp teren
Agenție

Ieri
19

425 €
/ lună

Apartament 2 camere nou de inchiriat | AES Resi ...

Central, Oradea

2 camere
50 mp
Agenție

Ieri
9

600 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament la curte 2 camere, Ultr ...

Orașul Nou, Oradea

2 camere
60 mp
Agenție

Ieri
7

290 €
/ lună

Apartament 2 camere, 48 mp, zona Nufarul - lang ...

Nufărul, Oradea

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

150 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Cantemir, Oradea

1 camere
12 mp
Etaj 4
Agenție

Ieri

250 €
/ lună

Apartament decomandat cu 2 camere de inchiriat ...

Rogerius, Oradea

2 camere
46 mp
Parter / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

395 €
/ lună

Apartament 2 camere Iosia Rezidential

Iosia, Oradea

2 camere
63 mp
Etaj 4 / 11
11E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună

Apartament 3 camere

Exterior Vest, Oradea

3 camere
66 mp
Etaj 2
Agenție

Ieri
2

27.500 €
/ lună 47.41 € / mp / lună

Teren case de locuit RONTAU baile 1Mai 580 mp f ...

Est, Oradea

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
16

400 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 2 camere in Parcul Pet ...

Exterior Vest, Oradea

2 camere
50 mp
Agenție

Ieri
7

480 €
/ lună

For rent. Chirie Ap 2 cam Str Republici

Ultracentral, Oradea

2 camere
57 mp
Agenție

Ieri
3

36.000 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

RECO teren extravilan 6400 mp cu dubla deschide ...

Episcopia Bihorului, Oradea

6.400 mp teren
Agenție

Ieri
8

450 €
/ lună

For rent. Chirie Ap 3 cam Nufarul Plazza

Nufărul, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Iosia, Oradea

1 camere
21 mp
Etaj 2
Agenție

Ieri
9

380 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere Prima Urbana | Lo ...

Orașul Nou, Oradea

2 camere
45 mp
2024
8E
Agenție

Ieri
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament la curte cu Dormitor+Camer ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
44 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament la curte cu Dormitor+Camer ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
44 mp
Agenție

Ieri
19

500 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat zona Rogeri ...

Rogerius, Oradea

3 camere
80 mp
2018
2E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

620 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere + bucataria separ ...

Lotus, Oradea

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

Ieri
16

500 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat zona Rogeri ...

Rogerius, Oradea

3 camere
80 mp
2018
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

787 €
/ lună
650 €
14.57 € / mp / lună

Ioșia: două spații vitrate, unire posibilă

Iosia, Oradea

54 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.029 €
/ lună
851 €
6.86 € / mp / lună

Spațiu comercial renovat, vitrină 8 m, Etaj 1

Iosia, Oradea

150 mp utili
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

490 €
/ lună

Apart. 2 camere, mobilat, utilat, la prima înch ...

Iosia, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

Ieri
11

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Prima Pa ...

Decebal, Oradea

2 camere
52 mp
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 420 € și 450 €
Agenție

Ieri
19

400 €
/ lună

Apartament nou in Scala Cetate, Oradea | Prima ...

Central, Oradea

2 camere
39 mp
2026
4E
Agenție

Ieri
8

240 €
/ lună

Se Inchiriaza garsoniera

Calea Aradului, Oradea

1 camere
30 mp