Proprietăți unice: 14
Proprietari: 3
Agenție

Ieri
3

36.000 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

RECO teren extravilan 6400 mp cu dubla deschide ...

Episcopia Bihorului, Oradea

6.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.149 €
/ lună
950 €
3.89 € / mp / lună

Hala de inchiriat, zona Episcopia, Oradea, Biho ...

Episcopia Bihorului, Oradea

Agenție

1 lună în urmă
9

450 €
/ lună

Casa cu 3 camere de inchiriat in Oradea, zona E ...

Episcopia Bihorului, Oradea

3 camere
62 mp
819 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat in zona Episcopia, Oradea, B ...

Episcopia Bihorului, Oradea

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

3.200 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 470mp pretabila pentru Showr ...

Episcopia Bihorului, Oradea

Agenție

6 luni în urmă
5

6.181 €
/ lună 1.05 € / mp / lună

Teren de închiriat – 5887 mp, Str. Matei Corvin ...

Episcopia Bihorului, Oradea

5.887 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

500 €
/ lună

CASA | DEPOZIT | TEREN 808 MP | STR. APELOR | ...

Episcopia Bihorului, Oradea

2 camere
80 mp
808 mp teren
f.s. 7 m
Agenție

1 lună în urmă
1

450 €
/ lună

Casa cu 3 camere de inchiriat Oradea, zona Epis ...

Episcopia Bihorului, Oradea

3 camere
62 mp
819 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

450 €
/ lună

Casa cu 3 camere de inchiriat Oradea, zona Epis ...

Episcopia Bihorului, Oradea

3 camere
62 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

1.300 €
/ lună

Cazare pentru personal firme | Casa cu 6 camere ...

Episcopia Bihorului, Oradea

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren extravilan in Episcopia Bihor

Episcopia Bihorului, Oradea

6.400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

800 €
/ lună

Inchiriez casa in episcopia

Episcopia Bihorului, Oradea

5 camere
220 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez Hale depozitare ?i productie in orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

499 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez hale industriale ?i depozitare cu par ...

Episcopia Bihorului, Oradea

6.000 mp utili
114.000 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
8

3.327 €
/ lună
2.750 €
4.44 € / mp / lună

Hala 750mp, ideala productie-depozitare, zona I ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
18

2.700 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Hală industrială- depozitare, suprafață utilă 7 ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Apartamente cu 3 camere de inchiriat,Iosia-Nord ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Parter

Agenție

4 luni în urmă
7

375 €
/ lună

RECO. Apartament cu o camera de inchiriat (bloc ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
2025
Agenție

4 luni în urmă
7

550 €
/ lună

RECO. Apartament de inchiriat -bloc nou

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
2025
Agenție

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartamente cu 2 camere de inchiriat,Iosia-Nord ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Parter
Agenție

7 luni în urmă
7

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Antony Estate I Chirie Spatiu Comercial Prima U ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

60 mp utili
4E
2023
Agenție

3 luni în urmă
1

449 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu Comercial

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

18 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

330 €
/ lună

Apartament cu 3 camere | Rogerius | Oradea

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
12

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Rog ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
10

3.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 330 mp. 12 mp.neg. Transilvani ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

330 mp utili
1988
Agenție

1 lună în urmă
2

270 €
/ lună

Inchiriez Ap 1 camera

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

1 camere
31 mp
Etaj 1
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

Chirie apartament Oradea

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Etaj 2
1997
Agenție

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Rogerius ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

449 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu Comercial

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

18 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

98 €
/ lună

Apartament cu 3 camere in Rogerius, de inchiria ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1997