Proprietăți unice: 260
Proprietari: 103
Agenție

1 săptămână în urmă
13

270 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Neagoe Voda

Central, Bacău

1 camere
37 mp
1988
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

270 €
/ lună

Apartament- Studio cu o camera centru

Central, Bacău

1 camere
38 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
13

300 €
/ lună

Apartament 2 Camere Decomandat Prima Inchiriere ...

Central, Bacău

2 camere
50 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă

650 €
/ lună

Casa de inchiriat in Hemeius, Garaj, Terasa cu ...

Central, Bacău

90 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

380 €
/ lună

Proprietar dau spre inchiriere garsoniera foart ...

Central, Bacău

1 camere
45 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună 16.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bacău

37 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

255 €
/ lună

Apartament 2 camere , balcon, et 2., CT, mobila ...

Central, Bacău

2 camere
42 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

255 €
/ lună

Apartament 2 camere , balcon, et 2., CT, mobila ...

Central, Bacău

2 camere
42 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere mobilat

Central, Bacău

2 camere
42 mp
Etaj 2 / 4
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Ura - stradal pietonal 36mp grup sanitar + vitr ...

Central, Bacău

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

324 €
/ lună

INCHIRIEZ apartament Bacau, Tic Tac

Central, Bacău

2 camere
50 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Proprietar ofer spre chirie apartament 2 camere ...

Central, Bacău

2 camere
54 mp
Etaj 2
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă

475 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat parcul catedra ...

Central, Bacău

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 8
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

39 €
/ lună

Inchirez apartament

Central, Bacău

2 camere
37 mp
Parter
1979
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

137 €
/ lună

Inchiriez garsoniera 700 lei luna,plus 700 lei ...

Central, Bacău

1 camere
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

500 €
/ lună

Apartament 3 camere modern, bloc nou! Urban Bui ...

Central, Bacău

3 camere
70 mp
2010
9E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Schimb teren 17000 mp cu casa sau apartament in ...

Central, Bacău

17.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

236 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

spatiu comercial stradal zona centrala de inchi ...

Central, Bacău

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună
250 €

Apartament doua camere decomandate

Central, Bacău

2 camere
51 mp
Etaj 1
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

288 €
/ lună

zona Neagoe Voda-apartament 2 camere-mobilat-ut ...

Central, Bacău

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 288 € și 294 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

353 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bacău

2 camere
68 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

110.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp de vanzare in Bacau Se ...

Central, Bacău

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

480 €
/ lună

Apartament 2 camere spa?ios Calea Mara?e?ti 151 ...

Central, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 5
2000
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament zona McDonalds

Central, Bacău

2 camere
85 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona insulei de agre ...

Central, Bacău

1 camere
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

44.800 €
/ lună 306.85 € / mp / lună

Spatiu Salon Infrumusetare 0% Comision

Central, Bacău

146 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

255 €
/ lună

Proprietar inchiriez garsoniera confort I, mobi ...

Central, Bacău

1 camere
38 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Bacău

1 camere
30 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan 1166, zona Magura

Central, Bacău

1.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

389 €
/ lună

Propietar inchirez 3 camere decomandate

Central, Bacău

3 camere
75 mp
Etaj 4
1979