Proprietăți unice: 96
Proprietari: 21
Agenție

Azi
10

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Bacau

Ultracentral, Bacău

2 camere
60 mp
Etaj 3
1989
Agenție

4 zile în urmă
9

350 €
/ lună

Chirie Apartament 2 Camere in Zona Ultracentral ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

5 zile în urmă
14

770 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ultracentral - langa Luceafarul - spatiu comerc ...

Ultracentral, Bacău

77 mp utili
1E
1984

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii/birou 50mp - Zona Ultr ...

Ultracentral, Bacău

50 mp
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

De închiriat – Apartament 2 camere d ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
64 mp
Etaj 6 / 8
1984
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

2.418 €
/ lună
1.999 €
24.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Viteazu - B ...

Ultracentral, Bacău

100 mp utili
10E
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

439 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat parcul catedra ...

Ultracentral, Bacău

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 8
1990
Agenție

3 zile în urmă
6

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 Camere Decomandat Ultrac ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
60 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 Camere Decomandat Ultrac ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
60 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

680 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

45 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Ultracentral - apartament chirie 2 camere - mob ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
51 mp
Etaj 6
1987
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 3 camere ultracentral, de inchiriat

Ultracentral, Bacău

3 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament bacau 2 camere ultracentral etajul 1 ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
7

440 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Zona Centrală- spațiu comercial/birou- 70 mp ut ...

Ultracentral, Bacău

70 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate, zona ultracent ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
54 mp
Etaj 4
1974
Agenție

1 lună în urmă
9

370 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj 1, zona ultracentrala

Ultracentral, Bacău

2 camere
42 mp
Etaj 1
1970
Agenție

1 lună în urmă
10

250 €
/ lună

Garsoniera de Inchiriat- Ultracentral

Ultracentral, Bacău

1 camere
42 mp
Etaj 2 / 2
1955
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

330 €
/ lună

Ultracentral Parcul Catedralei

Ultracentral, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 6
1993
Agenție

2 luni în urmă
3

192 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 16 mp la etajul 5, str Piata Revolutiei ...

Ultracentral, Bacău

16 mp utili
6E
1990
Agenție

2 luni în urmă
4

156 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 13 mp la etajul 1, str Piata Revolutiei ...

Ultracentral, Bacău

13 mp utili
6E
1990
Agenție

2 luni în urmă
20

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Ultracentral - bloc Luxor - 150mp utili

Ultracentral, Bacău

150 mp utili
10E
1985
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
18

3.389 €
/ lună
2.801 €
20.17 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral – 168 mp

Ultracentral, Bacău

168 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

450 €
/ lună

Apartament Ultra-central, 3 camere

Ultracentral, Bacău

3 camere
86 mp
Etaj 4 / 9
1981
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.569 €
/ lună
3.010 €
23.79 € / mp / lună

Spațiu comercial de 150.58mp de închiriat în zo ...

Ultracentral, Bacău

150,58 mp utili
9E
1998
Agenție

3 luni în urmă
15

420 €
/ lună

3 camere, ultracentral-Bacau

Ultracentral, Bacău

3 camere
65 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Garsonieră de închiriat – Zona Centrală, Str. 9 ...

Ultracentral, Bacău

1 camere
34 mp
Etaj 1
1980
Agenție

6 luni în urmă
37

1.650 €
/ lună

Vila de inchiriat - Ultracentral, Spatiu versat ...

Ultracentral, Bacău

5 camere
308 mp
497 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

6 luni în urmă
12

1.400 €
/ lună
1.499 €
8.75 € / mp / lună

Lucrețiu Pătrășcanu - spațiu birouri - 160 mp - ...

Ultracentral, Bacău

5 camere
160,71 mp
Parter / 8
2000
Agenție

6 luni în urmă
23

450 €
/ lună

Ultracentral - bloc nou - chirie 2 camere - mob ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
71 mp
Etaj 8 / 9
2009
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

5.092 €
/ lună 4 € / mp / lună

Ultracentral - Magazin Luceafarul - etajul 3 (i ...

Ultracentral, Bacău

1.273 mp utili
4E
1980