Proprietăți unice: 260
Proprietari: 103
Agenție

2 luni în urmă
12

750 €
/ lună

Casa in centrul Bacaului de inchiriat!

Central, Bacău

3 camere
70 mp
10 mp teren
Parter / 1
Agenție

3 luni în urmă
10

370 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat – Zona central ...

Central, Bacău

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
10

500 €
/ lună

3 camere Premium, Tic-Tac

Central, Bacău

3 camere
109 mp
Etaj 6 / 10
1989

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

2.802 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Spatiu Restaurant Latin

Central, Bacău

398 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
9

280 €
/ lună

Apartament cu 3 camere - Aleea Ghioceilor

Central, Bacău

3 camere
55 mp
Etaj 2
1975
Agenție

4 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, parcare+boxa, Bloc Nou - C ...

Central, Bacău

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 9
9E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
30

4.500 €
/ lună 24.19 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Ioniță S. Sturza ...

Central, Bacău

186 mp utili
1913
Agenție

5 luni în urmă
6

599 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Central- spatiu birouri- etaj 1- intrare separa ...

Central, Bacău

1 camere
110 mp
2000
Agenție

5 luni în urmă
18

14.520 €
/ lună
12.000 €
18.15 € / mp / lună

Cladire multifunctionala de inchiriat

Central, Bacău

800 mp utili
400 mp teren
2024
Agenție

8 luni în urmă
12

450 €
/ lună

Bloc nou-Vadul Bistritei-2 camere decomandate-m ...

Central, Bacău

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 9
2020
Agenție

8 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, 9 Mai

Central, Bacău

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
13

420 €
/ lună

Apartament doua camere, decomandat, mobilat si ...

Central, Bacău

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 9
2020
Agenție

9 luni în urmă
10

1.699 €
/ lună
400 €

Apartament 3 camere, Miron Costin

Central, Bacău

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
3

150 €
/ lună

Cazare angajati din tarile asiatice

Central, Bacău

4 camere
100 mp
300 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament doua camere, mobilat, la parter, zon ...

Central, Bacău

2 camere
32 mp
Parter / 4
1976
Agenție

10 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Central - Sp Com - 100 mp / vitrina stradala 2 ...

Central, Bacău

100 mp utili
4E
1961
Agenție

10 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Teren de inchiriat - str. Stadionului - 753mp

Central, Bacău

753 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

700 €
/ lună

Casa de inchiriat in zona centrala a mun. Bacau ...

Central, Bacău

4 camere
110 mp
100 mp teren
2000
Agenție

Mai mult de un an
6

99 €
/ lună 5.82 € / mp / lună

Garaj langa Carrefour - pe teren proprietate

Central, Bacău

17 mp utili
1999
Agenție

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou zona linistita

Central, Bacău

35 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

7.499 €
/ lună
6.000 €
15.92 € / mp / lună

Spatiu Showroom Servicii cu Parking Privat

Central, Bacău

471 mp utili
1E
2000
Agenție

Mai mult de un an
14

500 €
/ lună

Bloc nou - langa Universitatea Bacovia si Prima ...

Central, Bacău

2 camere
45 mp
Etaj 6 / 10
2023
Agenție

Mai mult de un an
20

360 €
/ lună

Apartament trei camere decomandate, mobilat si ...

Central, Bacău

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 4
1981
Agenție

5 zile în urmă
6

172 €
/ lună

Primesc o fata in gazda,zona centru Bacau, Luce ...

Central, Bacău

3 camere
100 mp
Etaj 7
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Mihai Viteazul

Central, Bacău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

285 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Marasesti 10, 14m ...

Central, Bacău

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

287 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere, zona centrala ...

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Bacău

2 camere
50 mp
50 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
/ lună 404.31 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN de vanzare - ZONA CENTRALA or. ...

Central, Bacău

371 mp teren