Proprietăți unice: 260
Proprietari: 103
Agenție

5 zile în urmă
17

450 €
/ lună

Carpati - apartament 4 camere chirie - semimobi ...

Central, Bacău

4 camere
84 mp
Etaj 2 / 4
1986
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

2.783 €
/ lună
2.300 €
32.74 € / mp / lună

Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchiriat, Bac ...

Central, Bacău

85 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

400 €
/ lună

Ultracentral (Al. Parcului)-3 camere decomandat ...

Central, Bacău

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
1968

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
12

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Central, Bacău

48 mp utili
2000
Agenție

5 zile în urmă
6

135.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare Barati, Bacau

Central, Bacău

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

39.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Teren extravilan Beresti Bistrita

Central, Bacău

26.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

500 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Bacău

2 camere
41 mp
Parter / 1
2000
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

310 €
/ lună

Inchiriez apartament trei camere

Central, Bacău

3 camere
72 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

350 €
/ lună

Ștefan cel Mare- Aral- EON- 3 camere decomandat ...

Central, Bacău

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 8
1990
Agenție

3 zile în urmă
12

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Central, Bacău

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament zona centrala P ...

Central, Bacău

2 camere
57 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandate Sala Sportului, ...

Central, Bacău

3 camere
80 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

153 €
/ lună

Inchiriez garsoniera centru

Central, Bacău

1 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
10

300 €
/ lună

Garsoniera moderna de inchiriat

Central, Bacău

1 camere
35 mp
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

72 €
/ lună

Apartament de inchiriat Strada 22 Decembrie, Ba ...

Central, Bacău

2 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandate

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 9
Agenție

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandate

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

420 €
/ lună

Inchiriez apartament zona Insula/Supernova

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

420 €
/ lună

Inchiriez apartament zona Insula/Supernova

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

1.362 €
/ lună

Pet Friendly! Apartament 2 camere decomandate/m ...

Central, Bacău

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament lux, 2 camere, Ultracentral - Luceaf ...

Central, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 6
6E
Agenție

1 lună în urmă
5

926 €
/ lună
766 €
12.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - langa Luceafăru ...

Central, Bacău

76,6 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună
600 €
11.11 € / mp / lună

spațiu birouri-45 mp-strada Oituz-lângă Judecăt ...

Central, Bacău

45 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

330 €
/ lună

Apartament 2 camere | Ultracentral

Central, Bacău

2 camere
40 mp
Parter
4E
Agenție

2 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate, zona Curtea de ...

Central, Bacău

2 camere
60 mp
Etaj 1
2016
Agenție

2 luni în urmă
60

2.500 €
/ lună

Proprietate exclusivistă ultracentrală -eleganț ...

Central, Bacău

8 camere
443 mp
397 mp teren
1998
Agenție

2 luni în urmă
12

302 €
/ lună
250 €
15.10 € / mp / lună

Birouri 20 mp/30mp - Cladire de birouri!

Central, Bacău

20 mp utili
2023
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu comercial 200 mp – Ideal producție / con ...

Central, Bacău

200 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
15

430 €
/ lună

Cascada, Etaj 1, Apartament 3 Camere, mobilat s ...

Central, Bacău

3 camere
67 mp
Etaj 1 / 4
1986
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Ap. De Inchiriat str. Vasile Alecsandri

Central, Bacău

2 camere
45 mp
Etaj 1
1965