Proprietăți unice: 93
Proprietari: 29
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

350 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE I BLOC NOU I CENTRU I ETAJ ...

Central, Sebeș

2 camere
50 mp
2022
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

89.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1.78 Ha in Purcareti, Jud ...

Central, Sebeș

17.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Central, Sebeș

3 camere
69 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună

Casa de inchiriat pentru muncitori

Central, Sebeș

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

4.500 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

INCHIRIERE Hala + cladire birouri/sediu, teren ...

Central, Sebeș

200 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

137.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan, 5500 mp, utilitatile la front

Central, Sebeș

5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
/ lună 28,000.00 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 2.263 mp in Drumul ...

Central, Sebeș

2 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spatiu comercial mobilat la drum principal

Central, Sebeș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Sebeș

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

235 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere, 55 mpu, mo ...

Central, Sebeș

2 camere
55 mp
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

210 €
/ lună

Garsoniera renovata de inchiriat

Kogălniceanu, Sebeș

1 camere
30 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

210 €
/ lună

Garsoniera renovata de inchiriat

Kogălniceanu, Sebeș

1 camere
30 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

72.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Teren de vanzare 3603 mp cu rau si padure in St ...

Central, Sebeș

3.603 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat - Etaj 2 - Zon ...

Central, Sebeș

3 camere
80 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

34.000 €
/ lună 157.41 € / mp / lună

Vand teren de casa zona centrala 216 mp

Central, Sebeș

216 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

799 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat 380 mp Sebes, acces auto ...

Central, Sebeș

385 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului, ...

Central, Sebeș

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

230 €
/ lună

Garsoniera cocheta

Kogălniceanu, Sebeș

1 camere
34 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

334 €
/ lună

Inchiriez apartament 90 mp complet utilat

Central, Sebeș

2 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

275 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sebeș

2 camere
85 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

314 €
/ lună

Inchiriez apartament panoramic 90mp utilat

Central, Sebeș

3 camere
90 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
7

255 €
/ lună

Apartament 2 camere Sebes-Centru - Locuit / Bir ...

Central, Sebeș

2 camere
50 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
6

43.268 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului ...

Central, Sebeș

746 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

3.630 €
/ lună 3.82 € / mp / lună

Hala de inchiriat Sebes jud alba

Central, Sebeș

950 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

89.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Zona Purcareti, Jud. Alba. ...

Central, Sebeș

17.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

216 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

2 camere
45 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
5

174.450 €
/ lună 29.03 € / mp / lună

Teren 6,010mp Sebes / Strada Nicolae Balcescu

Central, Sebeș

6.010 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

63.800 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren 2,200mp Sebes / Strada Abatorului

Central, Sebeș

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

97.350 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului ...

Central, Sebeș

1.298 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

2.700 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Hala de inchiriat Sebes

Central, Sebeș

1.000 mp utili