Proprietăți unice: 93
Proprietari: 29
Agenție

1 săptămână în urmă
7

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial | Spatiu birouri | Curte | Ter ...

Periferie, Sebeș

50 mp utili
200 mp teren
2012
Agenție

1 săptămână în urmă
10

285 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

3 camere
81 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pretabil birou, ...

Est, Sebeș

20 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

16 ore în urmă
5

380 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Sebeș

2 camere
54 mp
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

380 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Sebeș

2 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

2.200 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL PREMIUM

Central, Sebeș

148 mp utili
1980
Agenție

Ieri
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Sebeș

2 camere
57 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

220 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Sebeș

2 camere
54 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sebeș

3 camere
70 mp
Etaj 2
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
6

383 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat zona centrala (A ...

Central, Sebeș

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Imchiriez apartamen in Sebes

Kogălniceanu, Sebeș

2 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere, centru, Lucia ...

Central, Sebeș

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

2.904 €
/ lună
2.400 €
4.92 € / mp / lună

Hala de închiriat

Exterior Vest, Sebeș

Agenție

2 luni în urmă
5

350 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zonă cu trafic ...

Central, Sebeș

42 mp utili
1E
2021
Agenție

3 luni în urmă
6

290 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, 50mpu, mobil ...

Ultracentral, Sebeș

2 camere
50 mp
Etaj 1
3E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

12.000 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

160.000 €
/ lună

Hale moderne de inchiriat in Sebes-Alba

Central, Sebeș

Agenție

7 luni în urmă
21

2.496 €
/ lună 1.56 € / mp / lună

Spatiu flexibil pretabil pt. after school, grad ...

Central, Sebeș

1.600 mp utili
1.500 mp teren
1E
1980
Agenție

8 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu industrial | De inchiriat | 1000 mp | 3 ...

Est, Sebeș

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.280 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Productie - Depozi ...

Vest, Sebeș

Agenție

8 luni în urmă
6

950 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Sebes zona cen ...

Sebeș

94 mp utili
4E
1988
Agenție

9 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu industrial de 300 mp de inchiriat in Seb ...

Sebeș

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

spatiu comercial zona Piata Dacia

Ultracentral, Sebeș

42 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

12.100 €
/ lună
10.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depo ...

Vest, Sebeș

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5000 mp - Productie - Depoz ...

Vest, Sebeș

Agenție

Mai mult de un an
9

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Lucian Blaga i ...

Sebeș

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 1
1800
Agenție

Mai mult de un an
15

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Sebes judetul ...

Sebeș

1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Sebeș

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

285 €
/ lună

Amartament 3 camere Sebes

Central, Sebeș

3 camere
81 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună

Penthouse de inchiriat 120 mp utili + terasa sp ...

Central, Sebeș

4 camere
120 mp
Etaj 3