Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.280 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Productie - Depozi ...

Vest, Sebeș

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

12.100 €
/ lună
10.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depo ...

Vest, Sebeș

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5000 mp - Productie - Depoz ...

Vest, Sebeș

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

34.000 €
/ lună 157.41 € / mp / lună

Vand teren de casa zona centrala 216 mp

Central, Sebeș

La ~5km distanță

216 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

216 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

231 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
85 mp
Etaj 1
1977

Agenție

1 lună în urmă
8

314 €
/ lună

Inchiriez apartament panoramic 90mp utilat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
6

275 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
85 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună

Casa de inchiriat pentru muncitori

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

72.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Teren de vanzare 3603 mp cu rau si padure in St ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3.603 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

799 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat 380 mp Sebes, acces auto ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

385 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
/ lună 28,000.00 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 2.263 mp in Drumul ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

4.500 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

INCHIRIERE Hala + cladire birouri/sediu, teren ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat - Etaj 2 - Zon ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

383 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat zona centrala (A ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună

Penthouse de inchiriat 120 mp utili + terasa sp ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.999 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren extravilan Sebes, restaurant Mirage,Pianu ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

334 €
/ lună

Inchiriez apartament 90 mp complet utilat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
2000
Agenție

4 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Kaufland ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
2023
Agenție

4 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Panou publicitar la Autostrada A1.

Central, Sebeș

La ~5km distanță

80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spatiu comercial mobilat la drum principal

Central, Sebeș

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

215.000 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Teren extravilan cu saivan de animale de vanzar ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului, ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

89.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Zona Purcareti, Jud. Alba. ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

17.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere Drumul Petrest ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

89.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1.78 Ha in Purcareti, Jud ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

17.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

350 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE I BLOC NOU I CENTRU I ETAJ ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2022
4E
Agenție

Ieri
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 4