Proprietăți unice: 93
Proprietari: 29
Agenție

1 lună în urmă
7

178.000 €
/ lună
198.400 €
28.71 € / mp / lună

Teren intravilan premium in Sebes oportunitate ...

Central, Sebeș

6.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial Sebe?

Central, Sebeș

140 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Birouri Moderne 150 mp, Sebes, Zona Industriala ...

Central, Sebeș

150 mp utili
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

900 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Hala de inchiriat 260 mp + Teren 7.600 mp | Pet ...

Central, Sebeș

260 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala Industriala 600 mp + Teren 2.500 mp | Acce ...

Central, Sebeș

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

1.177 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat - 120 mp - Sebes, ...

Central, Sebeș

120 mp utili
2019
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sebeș

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.900 €
10 € / mp / lună

Spatiu comercial 140mp in Centrul Sebesului

Central, Sebeș

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial 40mp Vad Excelent ...

Central, Sebeș

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu comercial 130mp, vad intens, locatie cen ...

Central, Sebeș

130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere Drumul Petrest ...

Central, Sebeș

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat cu deschidere la ...

Central, Sebeș

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 3.78 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat in Sebe? depozita ...

Central, Sebeș

793 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

320 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat in Alba Iulia ...

Central, Sebeș

3 camere
65 mp
Etaj 7 / 10
1977
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

290 €
/ lună

Apartament de inchiriat Sebes ultracentral

Ultracentral, Sebeș

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
2

215.000 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Teren extravilan cu saivan de animale de vanzar ...

Central, Sebeș

2 camere
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Sebeș

2 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

De inchiriat spatiu ultracentral langa piata pr ...

Ultracentral, Sebeș

70 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Kaufland ...

Central, Sebeș

2 camere
45 mp
Etaj 1
2023
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

499.000 €
/ lună 87.95 € / mp / lună

Teren intravilan 9 parcele, cartier Stefan cel ...

Central, Sebeș

5.674 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Panou publicitar la Autostrada A1.

Central, Sebeș

80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral in Sebes cu supra ...

Sebeș

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.999 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren extravilan Sebes, restaurant Mirage,Pianu ...

Central, Sebeș

5.000 mp teren
Agenție

Azi
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat etaj 2 bloc no ...

Central, Sebeș

2 camere
71 mp
2019
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

231 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

2 camere
85 mp
Etaj 1
1977
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

255 €
/ lună

Inchiriez apartament Sebes

Central, Sebeș

2 camere
56 mp
Etaj 1
1900
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

137 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Sebeș

1 camere
28 mp
Etaj 4
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2.200 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Sebeș

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 140mp in Centrul Municipiului ...

Central, Sebeș

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala

Central, Sebeș

70 mp utili