Proprietăți unice: 141
Proprietari: 5
Agenție

4 zile în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 2 camere ultrafinisat + Parcare subt ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 5
2023
Agenție

4 zile în urmă
9

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatii birouri, 80 mp utili, situat in zona Sem ...

Semicentral, Cluj-Napoca

80 mp utili
2015
Agenție

4 zile în urmă
18

700 €
/ lună

Apartament modern|56 m2|situat in Residence sup ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 1
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
10

2.800 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat | SU 300 mp | Zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

300 mp utili
3E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 2,800 € și 3.500 €
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
10

5.500 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat | SU 375 mp | Zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

375 mp utili
3E
Agenție

4 zile în urmă
7

1.201 €
/ lună 11.55 € / mp / lună

Spatiu birouri 104 mp, Calea Turzii – semicentr ...

Semicentral, Cluj-Napoca

104 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat | Semicentral ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
48 mp
Etaj 1 / 3
2006
Agenție

1 săptămână în urmă
7

550 €
/ lună 11.96 € / mp / lună

Spatiu elegant pentru birou in zona semicentral ...

Semicentral, Cluj-Napoca

46 mp utili
3E
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.600 €
/ lună

Casă de închiriat I 150 mp I Curte comună I Gar ...

Semicentral, Cluj-Napoca

6 camere
150 mp
100 mp teren
1950
Agenție

1 săptămână în urmă
12

850 €
/ lună

Închiriere casă cu 4 camere, Semicentral/Gară

Semicentral, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

800 €
/ lună

Apartament spațios cu farmec, în clădire istori ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
82 mp
Parter / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.390 €
/ lună 18.05 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat | Semicentral

Semicentral, Cluj-Napoca

77 mp utili
2005
Agenție

1 săptămână în urmă
12

800 €
/ lună

Apartament spatios cu 3 camere in zona Pietei M ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
71 mp
Etaj 4 / 6
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
10

649 €
/ lună

Apartament cu 2 camere in bloc nou, parcare, CT ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 4
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
7

900 €
/ lună 12.16 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 75 mp utili, situat in z ...

Semicentral, Cluj-Napoca

74 mp utili
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
12

650 €
/ lună

Apartament cu 2 camere I Mobilat și utilat I St ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Parter
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.150 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 140 mp, 2 parcari, zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

115 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

901 €
/ lună 12.87 € / mp / lună

Spatiu office modern, 70 mp, terasa + parcare, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

70 mp utili
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

395 €
/ lună

Apartament 1 camera decomandat in apropiere de ...

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
43 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

699 €
/ lună

3 camere mobilat modern Piata Abator parcare pr ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 2
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament cu 3 camere in zona Piata Abator

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
53 mp
Etaj 6 / 6
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament Renovat | 2 Camere semidecomandate | ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 2
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

850 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat | Etaj 1 | 61mp ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

2.500 €
/ lună 32.05 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Zona Semicentrala - Hasdeu

Semicentral, Cluj-Napoca

78 mp utili
1E
1979
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Ap. 1 camera, zona Mihai Viteazul

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
42 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

800 €
/ lună

Apartament 2 camere 64mp parcare subterana Cale ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 6
2018
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.400 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birouri in zona Cipariu

Semicentral, Cluj-Napoca

100 mp
Parter
Agenție

5 zile în urmă
1

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu Birouri & Servicii 80mp | Semicentral |V ...

Semicentral, Cluj-Napoca

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.001 €
/ lună 13.16 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Semi-Centrala

Semicentral, Cluj-Napoca

152 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

700 €
/ lună

Apartament de inchiriat, zona semicentrala

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
80 mp
Etaj 1
4E