Proprietăți unice: 160
Proprietari: 5
Agenție

2 luni în urmă
8

1.900 €
/ lună 14.84 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial, 127 mp., Semicentr ...

Semicentral, Cluj-Napoca

128 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
6

1.089 €
/ lună 16.01 € / mp / lună

Spatiu De Birouri | 68 Mp | 2 Camere | Parcare ...

Semicentral, Cluj-Napoca

68 mp utili
2E
2005
Agenție

2 luni în urmă
16

1.100 €
/ lună

Penthouse de închiriat, 155 mp, terasa 100 mp, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

4 camere
155 mp
Etaj 3
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

1.050 €
/ lună
1.100 €
15 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 70 mp utili, situat in z ...

Semicentral, Cluj-Napoca

70 mp utili
2019
Agenție

2 luni în urmă
11

920 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri de 80 mp de inchiriat pe str. ...

Semicentral, Cluj-Napoca

80 mp utili
1E
1950
Agenție

3 luni în urmă
19

699 €
/ lună

Apartament spațios de închiriat, strada Năsăud, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
72 mp
Etaj 6
1990
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

1.100 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Spații de birouri – 280 mp, Piața 1848, Cluj-Na ...

Semicentral, Cluj-Napoca

280 mp
Etaj 2 / 2
2002
2E
Agenție

3 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament cochet, Parcul Feroviarilor 2 camere ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Etaj 3
2018
Agenție

3 luni în urmă
10

750 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birou, 75 mp, parcare in curte, zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

75 mp utili
1E
1990
Agenție

3 luni în urmă
6

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat | Semicentral

Semicentral, Cluj-Napoca

45 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Spatiu birouri 90 mp str. Decebal

Semicentral, Cluj-Napoca

56 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
7

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu birouri 90 mp str. Decebal

Semicentral, Cluj-Napoca

90 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
9

946 €
/ lună
782 €
20.57 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, Semicentral /Gară, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
46 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
13

2.488 €
/ lună
2.057 €
20.56 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, Semicentral /Gară, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
121 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
19

4.500 €
/ lună 17.44 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 258 MP, zona Podul Traian

Semicentral, Cluj-Napoca

258 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
20

12.100 €
/ lună
10.000 €
25.64 € / mp / lună

Spatiu comercial sau pentru birouri

Semicentral, Cluj-Napoca

472,5 mp utili
5E
2015
Agenție

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spatiu pentru birou in zona semicentrala!

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
62 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

3 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Ap 1 camera la casă | Parcare |

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
58 mp
Etaj 1 / 2
2015
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

2.032 €
/ lună
1.680 €
16.93 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 46-120 mp Semicentr ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
120 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

4 luni în urmă
13

830 €
/ lună

2 Camere, Semicentral, Premium, Parcare Subtera ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
69 mp
Etaj 2
5E
Agenție

4 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună

Casa pet friendly, 70mp, zona Platinia

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrat, 60 MP, zona Podul Trai ...

Semicentral, Cluj-Napoca

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

3.872 €
/ lună
3.200 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 320 mp Clasa A. Com ...

Semicentral, Cluj-Napoca

5 camere
320 mp
Etaj 3 / 8
2009
Agenție

5 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 140 mp, zona Semicentrala !

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
140 mp
Etaj 1 / 1
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,900 € și 2.200 €
Agenție

5 luni în urmă
23

1.100 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere, Semicentral, zon ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
82 mp
Etaj 2 / 7
2020
Agenție

5 luni în urmă
9

6.388 €
/ lună
5.280 €
19.96 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri / comercial || zona semic ...

Semicentral, Cluj-Napoca

320 mp
Etaj 7
Agenție

6 luni în urmă
12

630 €
/ lună

Apartament modern la prima inchiriere cu parcar ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 2
1970
Agenție

6 luni în urmă
11

13.249 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 1105 mp utili, situat in ...

Semicentral, Cluj-Napoca

6 camere
1.105 mp
2000
Agenție

7 luni în urmă
7

790 €
/ lună

Inchiriere spatiu comercial 3 camere semidecoma ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
72 mp
Parter
Agenție

7 luni în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament 2 camere, terasă 25 mp, parcare – st ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 5
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 750 € și 799 €