Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

600 €
/ lună
650 €

Inchiriez aparatament mobilat bloc nou zona Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

272 m

2 camere
61 mp
Etaj 4 / 7
2020
Agenție

Mai mult de un an
36

850 €
/ lună

Splaiu Unirii | metr. M.Bravu | Tineretului | b ...

Mihai Bravu, Sector 3

53 m

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 10
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
7

470 €
/ lună

PRIMA CHIRIE- Garsoniera noua de inchiriat - 2 ...

Mihai Bravu, Sector 3

559 m

1 camere
34 mp
Etaj 2
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 470 € și 480 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

460 €
/ lună

2 camere decomandat Mihai Bravu/ Dristor

Mihai Bravu, Sector 3

639 m

2 camere
56 mp
Etaj 2
1985
Agenție

6 zile în urmă
17

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat-Mihai Bravu ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
60 mp
Etaj 6
1987
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

230 €
/ lună

camera la curte sector 3

Mihai Bravu, Sector 3

559 m

Agenție

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună

2 camere-100m Metrou Mihai Bravu-parcare asigur ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

2 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună

Direct Dezvoltator -100m Metrou-parcare asigura ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

2 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună

Direct Dezvoltator -100m Metrou-parcare asigura ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

2 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună

2 camere-100m Metrou Mihai Bravu-parcare asigur ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

2 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

mihai bravu garsoniera la curte etaj 1

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
28 mp
Etaj 1
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

699 €
/ lună

Inchiriere 2 camere Bloc Nou|Vacaresti|Parcare

Mihai Bravu, Sector 3

972 m

2 camere
61 mp
2024
9E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.100 €
/ lună

Inchiriere 3 cam.Asmita Gardens

Mihai Bravu, Sector 3

559 m

3 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă

700 €
/ lună

Apartament 2 camere - loc de parcare - centrala ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

2 camere
63 mp
Etaj 2 / 3
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.300 €
/ lună

Vila Spa?ioasa Ideala Birouri/Activitati Comerc ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

4 camere
100 mp
180 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

2.400 €
/ lună 20.87 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 115 mp trafic intens pieton ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

800 €
/ lună

Asmita Gardens - apartament 2 camere D, Sector ...

Mihai Bravu, Sector 3

482 m

2 camere
67 mp
Etaj 3 / 25
25E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună

Inchiriere garsoniera in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
37 mp
Etaj 3
1986
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

147 €
/ lună

Sector 3, Bucuresti

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

270 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
43 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

520 €
/ lună

Inchiriez apartament 2camere

Mihai Bravu, Sector 3

182 m

2 camere
58 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

320 €
/ lună

Garsoniera 42 mp,balcon spatios,5 min metrou Mi ...

Mihai Bravu, Sector 3

559 m

1 camere
42 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
8

640 €
/ lună

Chirie in bloc nou de lux metrou Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
62 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
14

550 €
/ lună

Apartament 2cam, Centrala - Mihai Bravu | Ferdi ...

Mihai Bravu, Sector 3

476 m (1 min)

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 8
2014
Agenție

1 lună în urmă
15

2.254 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Clinica estetica-0%comision-instalatii specific ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

2.254 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Clinica estetica-0%comision-instalatii specific ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

2.254 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Clinica estetica-instalatii specifice full-0%co ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

2.254 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Clinica estetica-instalatii specifice full-stra ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 Camere | Metrou Mihai B ...

Mihai Bravu, Sector 3

358 m (3 min)

2 camere
44 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

500.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

Teren intravilan str drumeagului mihai bravu

Mihai Bravu, Sector 3

421 m

600 mp teren
2E