Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Agenție

10 luni în urmă
8

1.584 €
/ lună 24.37 € / mp / lună

Mihai Bravu- Baba Novac-65 mp -Pret 1600 euro

Mihai Bravu, Sector 3

403 m

65 mp utili
8E
Agenție

10 luni în urmă
6

450 €
/ lună

Garsoniera zona Mihai Bravu/Metrou Piata Muncii ...

Mihai Bravu, Sector 3

339 m (3 min)

1 camere
40 mp
Etaj 1
1995
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

475 €
/ lună

Studio spatios, in complex rezidential Vitan Es ...

Mihai Bravu, Sector 3

152 m

1 camere
38 mp
Etaj 5 / 11
2021

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

11.270 €
/ lună 14 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Mihai Bravu, 80 ...

Mihai Bravu, Sector 3

632 m (8 min)

805 mp
1E
Agenție

10 luni în urmă
7

1.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Mihai Bravu-Baba Novac 75 mp sau 120 mp-pret 18 ...

Mihai Bravu, Sector 3

446 m (7 min)

75 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Mihai Bravu-Asmita Gardens,Apartament 2 camere

Mihai Bravu, Sector 3

437 m

2 camere
70 mp
Etaj 13
2010
Agenție

10 luni în urmă
5

650 €
/ lună

Pet friendly, 2 camere decomandat,la 3 minute d ...

Mihai Bravu, Sector 3

232 m (3 min)

2 camere
54 mp
Etaj 6
2018
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 650 € și 675 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

650 €
/ lună

Asmita Gardens, T6 - 2 camere cu loc de parcare ...

Mihai Bravu, Sector 3

606 m (6 min)

2 camere
56 mp
Etaj 13
2009
Agenție

Mai mult de un an
8

3.630 €
/ lună
3.000 €
29.75 € / mp / lună

Zona Baba Novac- Sos Mihai Bravu sp 122 mp traf ...

Mihai Bravu, Sector 3

450 m (6 min)

122 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

650 €
/ lună

2 camere Mihai Bravu-Timpuri Noi

Mihai Bravu, Sector 3

386 m (5 min)

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 11
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

550 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, cf. 1, decomanda ...

Mihai Bravu, Sector 3

601 m (7 min)

2 camere
64 mp
Etaj 3 / 8
1991
Agenție

Mai mult de un an
12

19.723 €
/ lună
16.300 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial | Mihai Bravu | Locuri de parc ...

Mihai Bravu, Sector 3

640 m (8 min)

1.630 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
25

5.868 €
/ lună
4.850 €
7.34 € / mp / lună

Cladire stradala, Ideala sediu, Clinica, Birour ...

Mihai Bravu, Sector 3

424 m (4 min)

800 mp utili
2E
1995
Agenție

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună

Mihai Bravu, garsoniera, 4 minute metrou Dristo ...

Mihai Bravu, Sector 3

235 m

1 camere
34 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție

Mai mult de un an
32

19.723 €
/ lună
16.300 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial/Productie | Sos. Mi ...

Mihai Bravu, Sector 3

671 m

1.630 mp utili
2E
1990
Agenție

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună

Apartament | 2 camere | Bloc nou | | Mihai Br ...

Mihai Bravu, Sector 3

289 m (3 min)

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 11
2022
Agenție

Mai mult de un an
7

1.901 €
/ lună 31.68 € / mp / lună

Iancului Mihai Bravu 60 mp spatiu comercial

Mihai Bravu, Sector 3

89 m (1 min)

60 mp utili
1900
Agenție

Mai mult de un an
7

560 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Mihai Bravu | Metrou | ...

Mihai Bravu, Sector 3

322 m (4 min)

2 camere
45 mp
Parter
5E
Agenție

Mai mult de un an
9

508 €
/ lună

APARTAMENT DE INCHIRIAT MIHAI BRAVU/METROU

Mihai Bravu, Sector 3

191 m (2 min)

2 camere
60 mp
Etaj 6
2010
Agenție

Mai mult de un an
12

550 €
/ lună

Mihai Bravu/Timpuri Noi/ Centrala proprie / Ap ...

Mihai Bravu, Sector 3

530 m

2 camere
65 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

Mai mult de un an
7

690 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

540 m (7 min)

2 camere
53 mp
Etaj 1
2016
Agenție

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera Mihai Bravu Vitan

Mihai Bravu, Sector 3

365 m (4 min)

1 camere
37 mp
Etaj 3 / 10
2016
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere, intim, in complex reziden ...

Mihai Bravu, Sector 3

181 m (2 min)

1 camere
34 mp
Etaj 1
2022
Agenție

Mai mult de un an
8

750 €
/ lună

Apartament | 2 camere | Bloc nou | Parcare | Me ...

Mihai Bravu, Sector 3

213 m (3 min)

2 camere
56 mp
Etaj 14
2023
Agenție

Mai mult de un an
6

649 €
/ lună

Mihai Bravu - Vitan | Metrou 8' | Parcare | Bal ...

Mihai Bravu, Sector 3

353 m (4 min)

2 camere
63 mp
Etaj 2
2019
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 649 € și 700 €
Agenție

Mai mult de un an
16

598 €
/ lună

Apartament 2 camere Lux in Complexul GVI langa ...