Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Agenție

Mai mult de un an
10

1.749 €
/ lună

INCHIRIERE VILA | 5 CAMERE | ZONA VITAN MALL

Mihai Bravu, Sector 3

888 m (11 min)

5 camere
200 mp
142 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,749 € și 1.750 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

GARSONIERA 45 mp bloc mixt

Mihai Bravu, Sector 3

559 m

1 camere
45 mp
Etaj 6
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

290 €
/ lună

Garsoniera zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
35 mp
Etaj 2
1978

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu 2 m ...

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
36 mp
Etaj 3
1983
Agenție

1 lună în urmă
4

270 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
35 mp
Etaj 6
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
32 mp
Etaj 4
1989
Agenție

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
56 mp
Etaj 3
1994
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu apr ...

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
40 mp
Etaj 5
1990
Agenție

1 lună în urmă
3

260 €
/ lună

Inchiriere garsoniera zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
36 mp
Etaj 2
1994
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

480 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere, metrou Mihai Bravu, pers ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
50 mp
Etaj 1
2018
Agenție

1 lună în urmă
9

150 €
/ lună

Vila Mihai Bravu cazare muncitori

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
250 mp
220 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună

Garsoniera in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
32 mp
Etaj 1
1985
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

mihai bravu parter aleea jieneasca

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
36 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Spa?iu comercial 153 mp vitrina stradala, trafi ...

Mihai Bravu, Sector 3

153 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

350 €
/ lună

Proprietar, inchiriez

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
36 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună

Mihai Bravu ( metrou obor 1 min )

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
54 mp
Etaj 10
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

800 €
/ lună

apartamt 2 camere + mansarda

Mihai Bravu, Sector 3

559 m (7 min)

2 camere
44 mp
Etaj 5
2014
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, intersec?ia M ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
60 mp
Etaj 6
1987
Agenție

2 luni în urmă
22

2.900 €
/ lună

Vila 7 camere Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

622 m (7 min)

7 camere
250 mp
200 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 2,900 € și 2.950 €
Agenție

2 luni în urmă
6

2.950 €
/ lună

Inchiriez vila Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

5 camere
250 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună

Inchiriez apartament doua camere Metrou Mihai B ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
53 mp
Parter
2021
Agenție

6 luni în urmă
4

260 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
38 mp
Agenție

6 luni în urmă
4

380 €
/ lună

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Mi ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
50 mp
Agenție

6 luni în urmă
6

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

30 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Spatiu comerial de inchiriat in zona Mihai Brav ...

Mihai Bravu, Sector 3

60 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

55 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

30 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună
140.000 €
2,976.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

42 mp utili