Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Agenție

2 luni în urmă
5

380 €
/ lună

Mihai bravu racari etaj 3

Mihai Bravu, Sector 3

676 m (8 min)

1 camere
30 mp
Etaj 3
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 380 € și 400 €
Agenție

2 luni în urmă
11

950 €
/ lună 52.78 € / mp / lună

Spa?iu stradal Mihai Bravu 18 mp

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

18 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

430.000 €
/ lună 863.45 € / mp / lună

Teren 498mp de vanzare, metrou Mihai Bravu,idea ...

Mihai Bravu, Sector 3

479 m

498 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

4.950 €
/ lună 18.68 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Cabinet stomatolo ...

Mihai Bravu, Sector 3

250 m (3 min)

265 mp utili
2020
Agenție

3 luni în urmă
18

475 €
/ lună

1 min Metrou Mihai Bravu Bloc 2021, Garsoniera ...

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
42 mp
Etaj 3
12E
Agenție

4 luni în urmă
8

229.000 €
/ lună 916 € / mp / lună

Teren de 250 mp cu casa - la o distanta de 7 mi ...

Mihai Bravu, Sector 3

736 m

250 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
4

210 €
/ lună

Garsoniera zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

513 m

1 camere
38 mp
Etaj 5 / 6
1980
Agenție

4 luni în urmă
4

280 €
/ lună

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

513 m (7 min)

1 camere
28 mp
Etaj 4
1983
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 280 € și 295 €
Agenție

5 luni în urmă

4.000 €
/ lună

Inchiriere casa/vila Mihai Bravu, metrou, ideal ...

Mihai Bravu, Sector 3

676 m (8 min)

3 camere
200 mp
272 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Soseaua Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

340 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Maior Coravu

Mihai Bravu, Sector 3

1 camere
34 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

580 €
/ lună

Inchiriez apartament 80 mp utili 2 camere Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

2 camere
Agenție

8 luni în urmă
1

1.680 €
/ lună 30 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 56 mp trafic intens

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

56 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Mihai bravu motilor etaj 2

Mihai Bravu, Sector 3

676 m (8 min)

1 camere
33 mp
Etaj 2 / 12
2013
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 470 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

430 €
/ lună

INCHIRIERE APARTAMENT 2 camere sector 4 Bucures ...

Mihai Bravu, Sector 3

421 m

2 camere
70 mp
7E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

590 €
/ lună

2 Camere | metrou Mihai Bravu | 50Mp | Centrala ...

Mihai Bravu, Sector 3

339 m

2 camere
50 mp
Etaj 4
2013
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

420 €
/ lună 28 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Mihai Bravu, Sector 3

301 m

15 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

3 camere
60 mp
Etaj 3
2000
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere Mihai Bravu-Decebal

Mihai Bravu, Sector 3

426 m

2 camere
55 mp
Etaj 8
10E
Agenție

10 luni în urmă
18

600 €
/ lună

Direct Dezvoltator -100m Metrou- bonus parcare- ...

Mihai Bravu, Sector 3

676 m (8 min)

2 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

11 luni în urmă
10

430 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

2 camere
62 mp
Etaj 5
8E
Agenție

11 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 57.69 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 26 mp trafic intens

Mihai Bravu, Sector 3

676 m (8 min)

26 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

650 €
/ lună

Apartament 3 camere Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
2022
Agenție

Mai mult de un an
8

575 €
/ lună

Apartament 3 camere Vitan - Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 8
1987
Agenție

Mai mult de un an
3

260 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

1 camere
30 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 260 € și 265 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

560 €
/ lună

Privat - Apartament 2 camere Mihai bravu

Mihai Bravu, Sector 3

567 m

2 camere
45 mp
Parter
2013
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, zona Mihai Bravu ,Vitan

Mihai Bravu, Sector 3

743 m (8 min)

3 camere
70 mp
Etaj 8 / 8
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună
500 €

2 camere bloc nou - centrala proprie - metrou M ...

Mihai Bravu, Sector 3

335 m (4 min)

2 camere
47 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

690 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Mihai Bravu _Metrou _S ...

Mihai Bravu, Sector 3

650 m

2 camere
53 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
19

420 €
/ lună

Mihai Bravu, Kaufland, Muresana

Mihai Bravu, Sector 3

680 m (9 min)

2 camere
55 mp
Etaj 1
4E