Proprietăți unice: 846
Proprietari: 193
Agenție

3 zile în urmă
15

400 €
/ lună

CULTURII zona BOHO (deasupra) 2 camere mobilat ...

Central, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 8
1972
Agenție

3 zile în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, balcon, garaj - Baia Mare

Vasile Alecsandri, Baia Mare

2 camere
56 mp
Etaj 5
1987
Agenție

3 zile în urmă
15

380 €
/ lună

Apartament 2 camere | Parter | Grădină proprie ...

Orașul Vechi, Baia Mare

2 camere
60 mp
Parter / 3
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

290 €
/ lună

Apartament 2 camere | Etaj 2 | Zona Independent ...

Independenței, Baia Mare

2 camere
47 mp
Etaj 2
Agenție

5 zile în urmă
5

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spațiu comercial de 180mp de închiriat

Central, Baia Mare

180 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună

De închiriat apartament cochet în centrul orașu ...

Central, Baia Mare

2 camere
40 mp
Parter
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

2 camere | Ion Luca Caragiale | etaj 4/4 | 50 m ...

Central, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
8

320 €
/ lună

Închiriere apartament 2 camere G. Coșbuc

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
48 mp
Parter / 2
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
5

200 €
/ lună

Închiriere garsonieră Dragoș Vodă

Vest, Baia Mare

1 camere
26 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Baia Mare

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spațiu comercial de 53mp de închiriat în zona D ...

Decebal, Baia Mare

53 mp utili
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
18

270 €
/ lună

Chirie Pet Friendly apartament 2 camere Caragia ...

Săsar, Baia Mare

2 camere
62,35 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
9

951 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în Baia Mare

Ferneziu, Baia Mare

110 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.500 €
/ lună 7.28 € / mp / lună

Laborator cofetarie de inchiriat | 206 mp | Ide ...

Orașul Vechi, Baia Mare

206 mp utili
2E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament 2 camere premium de închiriat – în z ...

Săsar, Baia Mare

2 camere
38,3 mp
Etaj 4
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
22

800 €
/ lună

Apartament cu 3 camere premium de închiriat în ...

Săsar, Baia Mare

3 camere
66,7 mp
Etaj 2
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
3

186 €
/ lună 8.86 € / mp / lună

Spațiu depozitare/industrial/garaj

Periferie, Baia Mare

Agenție

1 săptămână în urmă
3

55 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Spațiu depozitare/producție

Nord-Vest, Baia Mare

Agenție

1 săptămână în urmă
9

8.712 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Spațiu industrial de 1,800mp de închiriat

Nord-Est, Baia Mare

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

399 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere si parcare, situa ...

Exterior Vest, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.210 €
/ lună
1.000 €
6.37 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere: 190 mp utili | zona ac ...

Hotvon, Baia Mare

190 mp utili
4E
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
21

600 €
/ lună

BLOC NOU, 2 camere super LUX , mobilat si utila ...

Săsar, Baia Mare

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 6
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

330 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Cen ...

Central, Baia Mare

3 camere
75 mp
Parter
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

450 €
/ lună

DE INCHIRIAT: Apartament cu 3 camere - Centru V ...

Orașul Vechi, Baia Mare

3 camere
70 mp
Etaj 1
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament cu doua camere Marasesti

Hotvon, Baia Mare

2 camere
45 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere Melodiei

Hotvon, Baia Mare

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1971
Agenție

4 zile în urmă
6

280 €
/ lună

Ap. 2 camere de inchiriat | etaj 2 | nemobilat ...

Progresul, Baia Mare

2 camere
48,5 mp
1971
4E
Agenție

4 zile în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez / vand garsoniera Str. Motorului

Depozitelor, Baia Mare

1 camere
30 mp
1975
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL - zona Semiluna , Baia Mare

Decebal, Baia Mare

120 mp utili
10E
1985
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Dau in chirie ap 2 camere

Central, Baia Mare

2 camere
Etaj 3