teren intravilan Ortelec Zalau

17.062 €
2.50 € / mp

Ortelec, Judeţul Sălaj

Suprafață teren:
6.825 mp

Descriere teren

Vand urgent 6825 mp ( 68 ari) de teren intravilan in Ortelec, Zalau, la 2 km de centru, zona frumoasa si linistita pentru cine doreste intimitate si totusi sa nu fie departe de case ( foarte bun si pentru livada). Terenul este intabulat cu CF, unic proprietar, distanta de la gaz este de cca 120 m, utilitati aproape. Are deschiderea de 68m, strada nu este asfaltata. Este marginit de paraul Ortelec de o parte. Pentru alte informatii va rog sa ma contactati la din data de 21 iunie voi fi in tara (pana in 21 iunie informatii la ). Pretul este de 250 euro/ar, este oferta de urgenta si este valabila pana la 1 septembrie 2017, cand voi pleca din tara. , suprafata totala: 6825, Front stradal: 68 Alte caracteristici: Destinatie: Rezidential ID anun? : 18956121
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1645159
Suprafață teren: 6.825 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2753 mp, în Ileanda
17.662 €
Județul Sălaj, Ileanda
2.753 mp teren
Teren de 1600 mp, în Var
17.000 €
Județul Sălaj, Var
1.600 mp teren
Teren în Recea
17.000 €
Județul Sălaj, Recea