Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
3,500.00 € / mp

Teren loc de casa Jibou

Central, Jibou

14,5 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.000 €
10.63 € / mp

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Var

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

17.862 €
3.08 € / mp

Teren extravilan 5.800 mp – Prodanesti, com. Cr ...

Creaca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

76.000 €
20 € / mp

Teren intravilan ideal investitie - zona turist ...

Mirșid

La ~10km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

37.000 €
69.81 € / mp

Vind teren Grosi ,MM, Str Smochinilor

Năpradea

La ~10km distanță

530 mp
530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~10km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~15km distanță

87.000 mp
87.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~15km distanță

87.000 mp teren
f.s. 259 m
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
71.05 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Crișeni

La ~15km distanță

3.800 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

La ~15km distanță

42.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €
30.44 € / mp

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~15km distanță

2.743 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
0.26 € / mp

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~15km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

81.200 €
40 € / mp

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~15km distanță

2.030 mp
2.030 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~15km distanță

f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

9 luni în urmă
3

67.500 €
73.53 € / mp

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

918 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

9 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

9 luni în urmă
6

162.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
5

455.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan in suparafat de 19213 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

19.213 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

11 luni în urmă
5

199.900 €
66.63 € / mp

Teren intravilan/extravilan de vanzare, in supr ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

3.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

915.062 €
756.250 €
87.75 € / mp

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

10.428 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

49.900 €
79.71 € / mp

0% comision Teren intravilan, toate utilitatile ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

626 mp
626 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

200.000 €
92.94 € / mp

Teren Intravilan, priveliste panoramica

Central, Zalău

La ~15km distanță

2.152 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
1

70.000 €

Teren intravilan de vanzare in suprafa?a de 700 ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
3

54.000 €

Teren Intravilan 600 mp

Central, Zalău

La ~15km distanță

f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1.017.549 €
840.950 €
46.48 € / mp

NOU! Teren intravilan pentru dezvoltare industr ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

21.894 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
105 € / mp

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Central, Zalău

La ~15km distanță

600 mp teren
f.s. 19 m