Vand teren intravilan Lugoj str Fagetului spre iesire oras

26.000 €
34.67 € / mp

Lugoj, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
750 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan in Lugoj pe str,Fagetului catre iesirea din oras - suprafata de 750.04 mp cu intrare de la drumul principal -utilitati in zona apa si curent la aproximativ 200 m 26 000 euro negociabil mai multe detalii informatii pentru vizionare la tel Cod oferta / ID BLITZ: P171892 ID anun? : 1778585155
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1606933
Suprafață teren: 750 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 27000 mp, în Lugoj
27.000 €
Județul Timiș, Lugoj
27.000 mp teren
Teren de 524 mp, în Săcălaz
25.361 €
Județul Timiș, Săcălaz
524 mp teren
Construcții
Teren de 2433 mp, în Central
24.330 €
Județul Timiș, Lugoj
2.433 mp teren
Teren intravilan de 445 mp, în Central
27.000 €
Județul Timiș, Recaș
445 mp teren
Teren de 932 mp, în Central
26.000 €
Județul Timiș, Lugoj
932 mp teren
Teren de 1299 mp, în Central
25.980 €
Județul Timiș, Lugoj
1.299 mp teren
Teren de 23033 mp, în Central
25.000 €
Județul Timiș, Lugoj
23.033 mp teren
Teren de 750 mp, în Central
26.000 €
Județul Timiș, Lugoj
750 mp teren
Teren de 750 mp, în Central
26.000 €
Județul Timiș, Lugoj
750 mp teren