Teren de vanzare in Sacalaz - oferta limitata!!

25.361 €
48.40 € / mp

Săcălaz, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
524 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

COMISION 0% Sună-mă să povestim! Terenuri de vânzare în Săcălaz – locul perfect pentru casa ta! Visezi la propria locuință într-o zonă liniștită, aproape de Timișoara? Sau cauți o investiție sigură într-o zonă în plină dezvoltare? Acum este momentul potrivit! Vând parcele ideale pentru case individuale sau duplexuri, într-o locație excelentă din Săcălaz, Timiș. De ce să alegi acest teren? • Locație excelentă – aproape de Timișoara, dar departe de agitația orașului • Zonă în dezvoltare rapidă • Aer curat, liniște și comunitate prietenoasă • Acces rapid către oraș și utilități în curs de dezvoltare • PUZ gata • Mai puțin de 1 an până la CF + aproximativ 6 luni pentru utilități Preț special: doar 40 €/mp + TVA! Terenurile bune se vând repede! Sună-mă sau scrie-mi și mă ocup eu de tot!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1594852
Suprafață teren: 524 mp
Tip teren: Construcții

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Pietruite

Proprietăți similare

Teren de 502 mp, în Săcălaz
22.590 €
Județul Timiș, Săcălaz
502 mp teren
Teren de 505 mp, în Săcălaz
22.900 €
Județul Timiș, Săcălaz
505 mp teren
Teren de 524 mp, în Săcălaz
20.960 €
Județul Timiș, Săcălaz
524 mp teren
Teren de 505 mp, în Săcălaz
22.950 €
Județul Timiș, Săcălaz
505 mp teren
Teren de 552 mp, în Parța