Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 1470 mp, în Liebling
34.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
23.13 €
/ mp
Liebling, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan.1470 mp.front stradal 20m.pozitie centrala,asfalt pana la poarta.canalizare ?i apa re?ea in fa?a terenului.pret 34000 euro. ID anun? : 1778013418
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1655431
Suprafață teren:
1.470 mp