Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
1

15.000.000 €
10 € / mp

teren de vanzare extravilan in localitatea Lieb ...

Liebling

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
11

29.990 €
23.07 € / mp

Teren intravilan de 1300 mp, Asfalt - Jebel

Jebel

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

La ~10km distanță

3.346 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.500 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Jebel 5 parcele, intre 50 ...

Jebel

La ~10km distanță

750 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

La ~10km distanță

26.900 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

La ~10km distanță

26.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

54.990 €
19.36 € / mp

Teren intravilan 2840 mp cu fundatie - Jebel

Jebel

La ~10km distanță

2.840 mp
2.840 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

24.200 €
0.90 € / mp

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hecta ...

Jebel

La ~10km distanță

26.900 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.990 €
14.17 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.7 ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

105.990 €
16.56 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 6400 mp la drum as ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
17.19 € / mp

LX242 Teren Padureni-posibilitate dezmembrare

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

240.000 €
8 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare zona industriala

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

2.650 mp
2.650 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni – oportu ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

20.755 €
35 € / mp

Teren intravilan Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

19.990 €
16.490 €
30.06 € / mp

Teren intravilan 665 mp cu Puz aprobat - Padure ...

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

50.000 €
2.16 € / mp

Teren extravilan 23.200 mp in Sacosu Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

23.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

50.000 €
2.16 € / mp

Teren extravilan 23.200 mp in Sacosu Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

23.200 mp teren
f.s. 82 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
4.49 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 13.350 mp, Sacosul ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

13.350 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

65.000 €
24.77 € / mp

Teren intravilan Sacosul Turcesc | 2624 mp | Co ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

2.624 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

79.900 €
15.98 € / mp

Teren intravilan langa case 5000 mp , apa , cur ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

29.990 €
17.64 € / mp

Teren intravilan , curent , apa , nr de casa Sa ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

22.000 €
13.75 € / mp

Teren intravilan în localitatea Berini

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

20.900 €
31.48 € / mp

Teren in Sacosul Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

664 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

59.000 €
1.93 € / mp

Vand Balta si teren 3 ha Otvesti

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

30.600 mp
30.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

24.000 €
35.77 € / mp

Teren intravilan 671 m^2 direct proprietar

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

671 mp
671 mp teren