Teren intravilan de vanzare in Mandresti - Munteni str Lacramioarei 22

39.000 €
36.45 € / mp

Mândreşti-Munteni, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
1.070 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Comision 0% pentru cumparator ! Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Mandresti - Munteni - str Lacramioarei nr 22, avand o suprafata de 1.070 mp cu deschiderea de 11 metri la strada. Pretul este negociabil . Terenul in acte are 1070mp dar se poate mari suprafata cu inca 160 mp = Total acte 1230 mp (iar in realitate sunt aprox 1600mp) pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati la sau la sediul agentiei str Stefan cel Mare nr 13. ID intern: 3033.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1010508
Suprafață teren: 1.070 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 11 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 4040 mp, în Câmpineanca
39.000 €
Județul Vrancea, Câmpineanca
4.040 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Gară
40.000 €
Focșani, Gară
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 438 mp, în Nord
36.000 €
Focșani, Nord
438 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 309 mp, în Central
39.900 €
Focșani, Central
309 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 850 mp, în Vest
42.500 €
Focșani, Vest
850 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 949 mp, în Mândrești-Munteni