Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
30 € / mp

Teren 2,300mp Petresti / Strada Lacramioarei

Petrești

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 700 mp situat ...

Petrești

700 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

88.560 €
15 € / mp

Teren intravilan Gresu / Tulnici, 5.904 mp, D: ...

Greșu

La ~15km distanță

5.904 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan Campuri / DJ 205E

Câmpuri

La ~20km distanță

4.996 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

273.300 €
20 € / mp

Tulnici -Lepșa - Vrancea, stradal- 13665 m ...

Lepșa

La ~20km distanță

13.665 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
53

22.500 €
31.56 € / mp

Teren de vanzare 700 mp central Odobesti

Ultracentral, Odobești

La ~20km distanță

713 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

La ~25km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

24.800 €
21.75 € / mp

Teren intravilan 4140 mp, Panciu-Satu Nou

Satu Nou (Panciu)

La ~25km distanță

1.140 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

69.900 €
18.89 € / mp

Teren 3,700mp intravilan Satu Nou Panciu

Satu Nou (Panciu)

La ~25km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

58.000 €
62.200 €
14.50 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa aute ...

Vârteșcoiu

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

18.900 €
6.93 € / mp

Teren intravilan 2727mp Carligele / Strada Tulc ...

Cârligele

La ~30km distanță

2.727 mp teren
Construcții