Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15.500 €
16.79 € / mp

Teren intravilan Golesti / Aleea Lacramioarei

Golești

923 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

13.500 €
25.47 € / mp

Teren de vânzare în Golești &#82 ...

Golești

530 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.800 €
34.99 € / mp

Teren 1652 mp în Golești – toat ...

Golești

1.652 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

33.660 €
9 € / mp

Teren intravilan in Golesti 3740mp

Golești

3.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

59.088 €
6 € / mp

Teren in Golesti 9.848mp intravilan + extravila ...

Golești

9.848 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

50.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan + extravilan de vanzare Golest ...

Golești

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

15.000 €
20.52 € / mp

Teren intravilan in Golesti in suprafata de 731 ...

Golești

731 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Ceardac

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.150.000 €
48.07 € / mp

Teren 44,728mp Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

44.728 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

2.475.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 45000 mp, Focsani, ...

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

129.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Focsani / DN 25 Soseaua Galati

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

2.593 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

47.000 €
78.60 € / mp

Teren 598mp Focsani / Strada Gheorghe Doja

Bahne, Focșani

La ~5km distanță

598 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

35.900 €
66.11 € / mp

Teren in suprafata de 543mp, str Vlad Tepes

Gară, Focșani

La ~5km distanță

543 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

56.000 €
90.03 € / mp

Teren intravilan Focsani

Gară, Focșani

La ~5km distanță

622 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi de teren, 500 mp cu toate utilitatile ( ...

Gară, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.300.000 €
92.86 € / mp

TEREN si constructii industriale-fost abator Ma ...

Sud-Est, Focșani

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.220 €
70 € / mp

Teren intravilan 2146mp de vanzare pe str Valce ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.146 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

510.000 €
183.32 € / mp

Teren Focsani-CENTRU, 2.782 mp, D=30 ml, comisi ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

2.782 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

271.700 €
26 € / mp

Teren 10.450 mp,intravilan, d=30 ml, Soseaua Su ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

16.680 €
40 € / mp

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

3.253.050 €
3.541.720 €
45 € / mp

Teren de vanzare pe E 85 langa Autostrada A7 F ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

86.000 €
172 € / mp

Teren Focsani-AUTORIZAT CASA-TOATE UTILITATILE

Nord, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

49.200 €
80 € / mp

Teren in Focsani situal pe strada Cotesti , zo ...

Sud-Vest, Focșani

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

92.000 €
43.11 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.134 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27.300 €
39 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

42.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 850 mp in zona strada Vlad Tep ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
25

97.500 €
65 € / mp

Teren 1500 mp teren Focsani-45 euro/mp

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.291 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

72.730 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Livada 1.039mp l ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

1.039 mp teren
Construcții