Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

18.900 €
6.93 € / mp

Teren intravilan 2727mp Carligele / Strada Tulc ...

Cârligele

2.727 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

150.000 €
29.13 € / mp

Teren cu suprafata de 5150 mp in Campineanca s ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

5.150 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

39.000 €
9.65 € / mp

Teren intravilan 4040 mp, Campineanca

Câmpineanca

La ~5km distanță

4.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

26.450 €
38.724 €
50 € / mp

Teren intravilan de vânzare Campineanca, Cartie ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

529 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

25.818 €
26 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Campineanca

Câmpineanca

La ~5km distanță

993 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

27.000 €
24.77 € / mp

Teren intravilan 1090 mp - Campineanca

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

14.850 €
30 € / mp

Teren 495mp Campineanca / Strada Trandafirilor

Câmpineanca

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

28.500 €
54.70 € / mp

Teren 521mp Campineanca / Strada Doctor Carnabe ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

52.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Doctor Carnabel

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.053 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

12.000 €
4.80 € / mp

Teren arabil - 2500 mp

Câmpineanca

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

55.916 €
28 € / mp

Teren intravilan 1.997 mp – Poziție excelentă l ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.997 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

35.900 €
66.11 € / mp

Teren in suprafata de 543mp, str Vlad Tepes

Gară, Focșani

La ~5km distanță

543 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

56.000 €
90.03 € / mp

Teren intravilan Focsani

Gară, Focșani

La ~5km distanță

622 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi de teren, 500 mp cu toate utilitatile ( ...

Gară, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

58.000 €
14.50 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa aute ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

13.500 €
25.47 € / mp

Teren de vânzare în Golești &#82 ...

Golești

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

15.000 €
20.52 € / mp

Teren intravilan in Golesti in suprafata de 731 ...

Golești

La ~5km distanță

731 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

50.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan + extravilan de vanzare Golest ...

Golești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

33.660 €
9 € / mp

Teren intravilan in Golesti 3740mp

Golești

La ~5km distanță

3.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

59.088 €
6 € / mp

Teren in Golesti 9.848mp intravilan + extravila ...

Golești

La ~5km distanță

9.848 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.800 €
34.99 € / mp

Teren 1652 mp în Golești – toat ...

Golești

La ~5km distanță

1.652 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15.500 €
16.79 € / mp

Teren intravilan Golesti / Aleea Lacramioarei

Golești

La ~5km distanță

923 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

26.850 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzarea in Valea Cotesti c ...

Valea Cotești

La ~5km distanță

1.790 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

16.680 €
40 € / mp

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

3.253.050 €
3.541.720 €
45 € / mp

Teren de vanzare pe E 85 langa Autostrada A7 F ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42.000 €
61.95 € / mp

teren 678 mp , d=20 ml, zona Cuza Voda , Dedema ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

610.000 €
749.700 €
39.90 € / mp

Teren intravilan Rezidential 15300mp zona Obor ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.290 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229.900 €
22 € / mp

Teren 10.450 mp, D=28 ml, langa AUTOSTRADA A7

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
25

97.500 €
65 € / mp

Teren 1500 mp teren Focsani-45 euro/mp

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20.460 €
55 € / mp

Loturi de vanzare in Focsani - intravilan - Ca ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

372 mp teren
Construcții