Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
3

12.000 €
4.80 € / mp

Teren arabil - 2500 mp

Câmpineanca

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

55.916 €
28 € / mp

Teren intravilan 1.997 mp – Poziție excelentă l ...

Câmpineanca

1.997 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

14.850 €
30 € / mp

Teren 495mp Campineanca / Strada Trandafirilor

Câmpineanca

495 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

25.818 €
26 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Campineanca

Câmpineanca

993 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

28.500 €
54.70 € / mp

Teren 521mp Campineanca / Strada Doctor Carnabe ...

Câmpineanca

521 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

52.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Doctor Carnabel

Câmpineanca

1.053 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

39.000 €
9.65 € / mp

Teren intravilan 4040 mp, Campineanca

Câmpineanca

4.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

150.000 €
29.13 € / mp

Teren cu suprafata de 5150 mp in Campineanca s ...

Câmpineanca

5.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

27.000 €
24.77 € / mp

Teren intravilan 1090 mp - Campineanca

Câmpineanca

1.090 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

26.450 €
38.724 €
50 € / mp

Teren intravilan de vânzare Campineanca, Cartie ...

Câmpineanca

529 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

35.900 €
66.11 € / mp

Teren in suprafata de 543mp, str Vlad Tepes

Gară, Focșani

La ~5km distanță

543 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

56.000 €
90.03 € / mp

Teren intravilan Focsani

Gară, Focșani

La ~5km distanță

622 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi de teren, 500 mp cu toate utilitatile ( ...

Gară, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

18.900 €
6.93 € / mp

Teren intravilan 2727mp Carligele / Strada Tulc ...

Cârligele

La ~5km distanță

2.727 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
79.78 € / mp

Teren Sos Vrancei, Obor,539 mp, deschidere 22 m ...

Obor, Focșani

La ~5km distanță

539 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

34.600 €
100 € / mp

Teren 346mp de vanzare in Focsani pe strada Tri ...

Obor, Focșani

La ~5km distanță

346 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

77.910 €
70 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 1.113 mp zona ...

Obor, Focșani

La ~5km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

46.400 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare pe str Tisa - Focsa ...

Obor, Focșani

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan Obor Focsani

Obor, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
35 € / mp

Vând parcele de 1200m2, intravilan Focșani Rovi ...

Obor, Focșani

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

27.500 €
59.14 € / mp

Teren 465mp Focsani / Strada Virtutii

Obor, Focșani

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

33.500 €
60.69 € / mp

Teren 552mp Focsani, Strada Odobesti

Obor, Focșani

La ~5km distanță

552 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

50.000 €
64.52 € / mp

Teren de vanzare, Obor, Str. Vrancei

Obor, Focșani

La ~5km distanță

775 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

35.100 €
90 € / mp

Teren intravilan 390mp, str Mugur nr 26B - Focs ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20.460 €
55 € / mp

Loturi de vanzare in Focsani - intravilan - Ca ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

372 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

271.700 €
26 € / mp

Teren 10.450 mp,intravilan, d=30 ml, Soseaua Su ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

16.680 €
40 € / mp

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

3.253.050 €
3.541.720 €
45 € / mp

Teren de vanzare pe E 85 langa Autostrada A7 F ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

26.000 €
65 € / mp

LOTURI teren INTRAVILAN situate pe Str. CUZA VO ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 27.000 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

82.500 €
75 € / mp

Teren 1.100mp intravilan curti constructii de v ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții