9 luni în urmă
2
- Agenție
Teren intravilan 25.400 mp - Fundeni - Galati
119.000 €
4.69 €
/ mp
Fundeni, Judeţul Galaţi
Detalii teren
Actualizat în: 08 Aprilie 2026
ID anunț: 1423926
Suprafață teren:
25.400 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
100 m
Istoric preț
Puncte de interes
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Fundeni
- Terenuri construcții de vânzare în Galați
- Terenuri construcții de vânzare în Vânători
- Terenuri construcții de vânzare în Costi
- Terenuri construcții de vânzare în Șendreni
- Terenuri construcții de vânzare în Tulucești
- Terenuri construcții de vânzare în Hanu Conachi
- Terenuri construcții de vânzare în Smârdan
- Terenuri construcții de vânzare în Tecuci
- Terenuri construcții de vânzare în Băleni
- Terenuri construcții de vânzare în Gara Berheci
- Terenuri construcții de vânzare în Independența