Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
1

38.000 €
22.02 € / mp

Teren vanzare constructii case

Smârdan

1.726 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
29.38 € / mp

De vanzare 953 mp teren intravilan in Smardan, ...

Smârdan

953 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
4

9.900 €
33 € / mp

Teren de vanzare - Sat Costi, extravilan, ideal ...

Costi

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
14.81 € / mp

Teren 2700 mp in Sat Costi in zona lacului Vana ...

Costi

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Loturi de teren cu utilitati sat Costi

Costi

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 1000mp sat Costi

Costi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

61.500 €
68.56 € / mp

Teren intravilan Sat Costi str. Cosarelor

Costi

La ~5km distanță

897 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

18.500 €
29.70 € / mp

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Costi

La ~5km distanță

623 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

99.900 €
59.71 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 1.673 mp – ...

Costi

La ~5km distanță

1.673 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

24.780 €
42 € / mp

Loturi teren 590 mp - Vanatori, jud Galati, 43 ...

Vânători

La ~10km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

54.000 €
49.09 € / mp

Teren intravilan Vanatori DN26, 1100mp

Vânători

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
35.76 € / mp

Vanzare teren intravilan 839,32 mp situat in c ...

Vânători

La ~10km distanță

839 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

483.153 €
399.300 €
60.40 € / mp

Teren de vânzare în Galați – Investiție strateg ...

Vânători

La ~10km distanță

7.999 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

17.500 €
20.05 € / mp

Teren Construcții extravilan de 873 mp, în Vână ...

Vânători

La ~10km distanță

873 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

87.400 €
38 € / mp

Exclusivitate MAG Invest – Teren 2300 mp Vanato ...

Vânători

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
5

136.000 €
39.17 € / mp

Teren vanzare , constructii case, hale , deschi ...

Vânători

La ~10km distanță

3.472 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

38.775 €
55 € / mp

Teren intravilan Vanatori, 705 m.p.

Vânători

La ~10km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
11 € / mp

Loturi de teren acces DN26 -11e /mp

Vânători

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

26.500 €
26.11 € / mp

TEREN ODAIA MANOLACHE

Vânători

La ~10km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

51.800 €
37 € / mp

Teren 1400 mp de vanzare pe Centura Galatiului, ...

Micro 16, Galați

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

78.000 €
149.71 € / mp

Teren pe str. Constantin Levanditi, in apropier ...

Micro 16, Galați

La ~10km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
40.84 € / mp

Teren Serbestii Vechi la DN 25

Șerbeștii Vechi

La ~10km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

101.000 €
224.44 € / mp

Teren Bd George Cosbuc

Bd. Coșbuc, Galați

La ~10km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.935.200 €
446.10 € / mp

Proprietate ideala pentru ansamblu rezidential/ ...

Bd. Coșbuc, Galați

La ~10km distanță

4.338 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

80.000 €
398.01 € / mp

Vânzare teren și construcție &#8 ...

Bd. Coșbuc, Galați

La ~10km distanță

201 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

68.000 €
40 € / mp

Vanzare lot de teren 1700 mp in Sendreni, 40 eu ...

Șendreni

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €
120.000 €
25 € / mp

Vand teren in Sendreni Judetul Galati

Șendreni

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Construcții