Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
35.76 € / mp

Vanzare teren intravilan 839,32 mp situat in c ...

Vânători

839 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

38.775 €
55 € / mp

Teren intravilan Vanatori, 705 m.p.

Vânători

705 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

483.153 €
399.300 €
60.40 € / mp

Teren de vânzare în Galați – Investiție strateg ...

Vânători

7.999 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

87.400 €
38 € / mp

Exclusivitate MAG Invest – Teren 2300 mp Vanato ...

Vânători

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4.000.000 €
97.56 € / mp

Teren DN26 41000 m2 , vizavi STAER

Vânători

41.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

54.000 €
49.09 € / mp

Teren intravilan Vanatori DN26, 1100mp

Vânători

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
11 € / mp

Loturi de teren acces DN26 -11e /mp

Vânători

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

24.780 €
42 € / mp

Loturi teren 590 mp - Vanatori, jud Galati, 43 ...

Vânători

590 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

17.500 €
20.05 € / mp

Teren Construcții extravilan de 873 mp, în Vână ...

Vânători

873 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Loturi de teren cu utilitati sat Costi

Costi

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

61.500 €
68.56 € / mp

Teren intravilan Sat Costi str. Cosarelor

Costi

La ~5km distanță

897 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare – Sat Costi, Zona „Casa cu bun ...

Costi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
1

18.500 €
29.70 € / mp

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Costi

La ~5km distanță

623 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
14.81 € / mp

Teren 2700 mp in Sat Costi in zona lacului Vana ...

Costi

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

9.900 €
33 € / mp

Teren de vanzare - Sat Costi, extravilan, ideal ...

Costi

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 1000mp sat Costi

Costi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

99.900 €
59.71 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 1.673 mp – ...

Costi

La ~5km distanță

1.673 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tulucești – acces DJ24D, 6& ...

Tulucești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

18.000 €
11.25 € / mp

Vand 1600 mp DN 26 - 18000euro !!!

Tulucești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.600 €
34 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU O GEOMETRIE IDEALA PENTRU ...

Tulucești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

91.400 €
33.97 € / mp

Teren/Casa intravilan Tulucesti 2691mp d.23ml ...

Tulucești

La ~5km distanță

2.691 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120.000 €
12.63 € / mp

Vânzare teren intravilan – 9.500 mp, DN26 -Padu ...

Tulucești

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
21.65 € / mp

Teren Intravilan de vânzare 5.313 mp – Odaia M ...

Odaia Manolache

La ~5km distanță

5.313 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
29.38 € / mp

De vanzare 953 mp teren intravilan in Smardan, ...

Smârdan

La ~10km distanță

953 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

38.000 €
22.02 € / mp

Teren vanzare constructii case

Smârdan

La ~10km distanță

1.726 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

65.000 €
100 € / mp

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

Exterior Nord, Galați

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

445.000 €
54.68 € / mp

COMISION 0% - HALA + TEREN

Central, Galați

La ~10km distanță

8.138 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

321.000 €
37.76 € / mp

Teren DN26

Nord, Galați

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Vânători, Județul Galați

Vânători, situat în Județul Galați, oferă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori, având acces facil la drumuri principale și o comunitate în dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 43.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 330.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 44 euro, cu valori ce variază de la 10 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 89 euro/m² pentru locații premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 86 de zile, indicând o piață activă.

Vânători este o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile de construcție disponibile în Vânători!