Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

99.900 €
59.71 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 1.673 mp – ...

Costi

1.673 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

18.500 €
29.70 € / mp

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Costi

623 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

9.900 €
33 € / mp

Teren de vanzare - Sat Costi, extravilan, ideal ...

Costi

300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 1000mp sat Costi

Costi

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Loturi de teren cu utilitati sat Costi

Costi

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

61.500 €
68.56 € / mp

Teren intravilan Sat Costi str. Cosarelor

Costi

897 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
14.81 € / mp

Teren 2700 mp in Sat Costi in zona lacului Vana ...

Costi

2.700 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
9

24.780 €
42 € / mp

Loturi teren 590 mp - Vanatori, jud Galati, 43 ...

Vânători

La ~5km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

54.000 €
49.09 € / mp

Teren intravilan Vanatori DN26, 1100mp

Vânători

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
35.76 € / mp

Vanzare teren intravilan 839,32 mp situat in c ...

Vânători

La ~5km distanță

839 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

483.153 €
399.300 €
60.40 € / mp

Teren de vânzare în Galați – Investiție strateg ...

Vânători

La ~5km distanță

7.999 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

17.500 €
20.05 € / mp

Teren Construcții extravilan de 873 mp, în Vână ...

Vânători

La ~5km distanță

873 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

87.400 €
38 € / mp

Exclusivitate MAG Invest – Teren 2300 mp Vanato ...

Vânători

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
5

136.000 €
39.17 € / mp

Teren vanzare , constructii case, hale , deschi ...

Vânători

La ~5km distanță

3.472 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

38.775 €
55 € / mp

Teren intravilan Vanatori, 705 m.p.

Vânători

La ~5km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
11 € / mp

Loturi de teren acces DN26 -11e /mp

Vânători

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

26.500 €
26.11 € / mp

TEREN ODAIA MANOLACHE

Vânători

La ~5km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

445.000 €
54.68 € / mp

COMISION 0% - HALA + TEREN

Central, Galați

La ~5km distanță

8.138 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.900.000 €
198.16 € / mp

Vand Teren Dezvoltare Rezidentiala

Central, Galați

La ~5km distanță

9.588 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

782.880 €
160 € / mp

Proprietate exceptionala, Teren intravilan 4893 ...

Central, Galați

La ~5km distanță

4.893 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

69.900 €
69.90 € / mp

Teren 1000mp zona Bariera Traian

Nord, Galați

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

411.000 €
48.93 € / mp

Teren 8400mp Drumul de Centura Deschidere 21ml ...

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

321.000 €
37.76 € / mp

Teren DN26

Nord, Galați

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

344.000 €
28.91 € / mp

Teren intravilan Galati, zona RAR, 11.900mp

Nord-Vest, Galați

La ~5km distanță

11.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

56.000 €
19.04 € / mp

Teren intravilan Sat Costi

Nord-Vest, Galați

La ~5km distanță

2.941 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

15.500 €
27.39 € / mp

Vand 566mp intravilan Filesti -27euro/mp

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

566 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.000 €
100 € / mp

Teren cu iaz pretabil dezvoltare complex agreme ...

Nord, Galați

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

40.500 €
15 € / mp

Vand 2700 mp in Sat Costi in zona lacului Vanat ...

Nord, Galați

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții