Proprietăți unice: 52
Proprietari: 3
Agenție

Azi
10

275.000 €
210.73 € / mp

OPORTUNITATE MAJORĂ : Teren 1.305 mp cu De ...

Piața Centrală, Galați

1.305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

150.000 €
300 € / mp

Teren rezidential CENTRAL

Central, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

166.200 €
80.02 € / mp

De vanzare teren intravilan in Galati, str. Mac ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
110 € / mp

Teren intravilan de vânzare zona Arcașilor I G ...

Exterior Nord, Galați

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

46.000 €
20.91 € / mp

Teren constructii zona Filesti

Periferie, Galați

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

39.000 €
180.56 € / mp

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Barie ...

Nord, Galați

216 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

135.000 €
40.06 € / mp

Oportunitate Investiție: Teren intravilan 3.370 ...

Bărboși, Galați

3.370 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

52.500 €
293.30 € / mp

Teren pentru constructie casa Gradina Publica

Ultracentral, Galați

179 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

73.480 €
20 € / mp

Teren intravilan st 3674 mp langa Drumul de Cen ...

Vest, Galați

3.674 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

81.000 €
68.30 € / mp

Teren intravilan st 1186 mp langa Drumul de Cen ...

Vest, Galați

1.186 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

155.700 €
225 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan amplasat in cent ...

Central, Galați

692 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

54.000 €
24.55 € / mp

Teren constructii la Filesti

Periferie, Galați

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

140.000 €
324.07 € / mp

Teren de vânzare 432 mp Galați – urbanism si ut ...

Central, Galați

432 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

437.000 €
224.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN, Galati

Central, Galați

1.946 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

78.000 €
149.71 € / mp

Teren pe str. Constantin Levanditi, in apropier ...

Micro 16, Galați

521 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

320.000 €
402.52 € / mp

teren ultracentral Galati

Central, Galați

795 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

133.900 €
189.39 € / mp

Teren cu anexa de vanzare, pregătit pentru casa ...

Nord, Galați

707 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

35.000 €
73.07 € / mp

Teren intravilan 479 mp Bariera in spate la OMV

Nord, Galați

479 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

15.500 €
27.39 € / mp

Vand 566mp intravilan Filesti -27euro/mp

Exterior Vest, Galați

566 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren pentru constructii Arcasilor

Nord, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

556.600 €
241.48 € / mp

Teren str.Lozoveni 2305 mp front stradal 34 m ...

Nord, Galați

2.305 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

48.500 €
165.53 € / mp

48500 Euro- 293 mp. Teren si casa batraneasca i ...

Piața Centrală, Galați

293 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

56.000 €
19.04 € / mp

Teren intravilan Sat Costi

Nord-Vest, Galați

2.941 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

210.000 €
66.75 € / mp

Teren vizavi de Metro cu deschire la DN

Nord, Galați

3.146 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

185.000 €
50.74 € / mp

Vand teren str. Macului - centura Brates

Periferie, Galați

3.646 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

51.800 €
37 € / mp

Teren 1400 mp de vanzare pe Centura Galatiului, ...

Micro 16, Galați

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

321.000 €
37.76 € / mp

Teren DN26

Nord, Galați

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.000 €
100 € / mp

Teren cu iaz pretabil dezvoltare complex agreme ...

Nord, Galați

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

69.900 €
69.90 € / mp

Teren 1000mp zona Bariera Traian

Nord, Galați

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

101.000 €
224.44 € / mp

Teren Bd George Cosbuc

Bd. Coșbuc, Galați

450 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Galați

Galați, un oraș situat pe malul Dunării, este un loc atractiv pentru investiții imobiliare datorită potențialului său de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 135.000 euro, cu oferte ce încep de la 39.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 1.293.655 euro pentru terenuri situate în zone premium.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 15 euro și 400 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 70 de zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Galați reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcție, având un mix de prețuri accesibile și potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Galați!