Teren 521mp Campineanca / Strada Doctor Carnabel

28.500 €
54.70 € / mp

Câmpineanca, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
521 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Va propun spre vanzare un lot de teren intravilan cu o suprafata de 521mp. Acesta se afla situat intr-o zona in plina dezvoltare imobiliara si poate beneficia de toate utilitatile ( curent electric , apa si canalizare , aflate pe proprietate si gazele naturale la strada principala ) Va invitam sa descoperiti adevaratul potential al acestui ansamblu rezidential.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 806907
Suprafață teren: 521 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 23 m

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate Mijloace de transport în comun Iluminat stradal

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 529 mp, în Câmpineanca
26.450 €
Județul Vrancea, Câmpineanca
529 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 544 mp, în Est
26.500 €
Focșani, Est
544 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2605 mp, în Cândești
26.000 €
Județul Vrancea, Cândești
2.605 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 993 mp, în Câmpineanca
25.818 €
Județul Vrancea, Câmpineanca
993 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Exterior Vest
26.500 €
Focșani, Exterior Vest
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 764 mp, în Brăilei
29.000 €
Focșani, Brăilei
764 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 437.5 mp, în Sud
30.000 €