teren intravilan + cladiri industriale + casa rezidentiala

1.399.900 € / lună
486.08 € / mp / lună

Central, Bucureşti

Suprafață teren:
2.880 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietate mixta industrial + teren Sector 1, BucurestiAdresa: Strada Crusovat nr. 45, Sector 1, BucurestiSuprafata teren: 2.880 m2Suprafata construita totala: ~588 m2Tip proprietate: teren intravilan + cladiri industriale + casa rezidentialaAcces de pe 2 strazi ( Crusovat si Maslinului )Oportunitate unica de investitie intr-o proprietate mixta cu potential de dezvoltare in Sector 1, Bucuresti, cu acces facil la caile principale si zona industriala. Detalii proprietate:Teren generos: 2.880 m2, utilitati complete (apa, gaz, curent, canalizare).Casa veche: 144 m2, 5 camere, 2 bai, bucatarie necesita renovare.Hala beton: 244 m2, renovata complet, centrala noua, 50 kW curent instalat, etaj partial prezent inchiriata unei tipografii: 7.500 RON/luna (~1.475 /luna)3 hale metalice: aprox. 200 m2 total, chirie 1000 /luna. Venit lunar actual din chirii: ~2.475 Puncte forte:Cashflow existent din chirii, imediat atractiv pentru investitoriPosibilitate dezvoltare ulterioara (extindere, constructii noi, parcelare)Amplasament cu acces facil pentru activitati industriale/logisticeUtilitati: Apa, gaz, curent trifazic 50 kW, canalizareAcces auto si TIR, drum asfaltat, vecinatate cale ferataPret 1 450 000
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1591085

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia CFR Pajura (Bucuresti triaj)
Mijloace transport aprox. 330 m
transport
Gara - Halta Pajura - zisa si Triaj
Mijloace transport aprox. 337 m