Proprietar
Proprietăți unice: 379
Proprietari: 145
Agenție

2 zile în urmă
13

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Unirii Spatiu Comercial/Preluare Afacere

Central, Ultracentral

38 m (1 min)

200 mp utili
3E
1960
Agenție

6 zile în urmă
7

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona CAROL-ARMENEASCA

Central, Ultracentral

255 m

20 mp utili
4E
1970
Agenție

Ieri
4

6.000.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

De vanzare: teren 15 000mp - Bd. Iuliu Maniu - ...

Central, Ultracentral

637 m

15.000 mp teren
14E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat 4200 mp Sector 3, zona Anghe ...

Central, Ultracentral

559 m

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren intravilan zona Varfuri, Dambovita

Central, Ultracentral

2.281 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

3.990 €
/ lună 18.14 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | STRADAL | CENTRAL | 13 SEPTE ...

Central, Ultracentral

501 m

220 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

33.000 €
/ lună 68.04 € / mp / lună

TEREN DE VANZARE Str Intre vii comuna berceni

Central, Ultracentral

452 m

485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

50.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Vand teren 500 700 m2

Central, Ultracentral

287 m

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.800 €
/ lună 14.07 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL 199 mp CALEA GRIVI ...

Central, Ultracentral

479 m (6 min)

199 mp utili
4E
1960
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.710 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu de birouri Universitate Vasile Lascar - ...

Central, Ultracentral

558 m

190 mp utili
8E
1996
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri format din 2 birour ...

Central, Ultracentral

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Ultracentral

30 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

49.000 €
/ lună 5.44 € / mp / lună

Terenuri Intravilane 9000 Mp ~ Sinesti ~ Ialomi ...

Central, Ultracentral

9.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

951 €
/ lună 10.45 € / mp / lună

Apartament 4 camere intr-o vila interbelica | C ...

Central, Ultracentral

750 m (9 min)

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă

820 €
/ lună 0.99 € / mp / lună

Inchiriez teren 830 mp Bucure?ti Sector 5 desch ...

Central, Ultracentral

830 mp teren
Agenție

15 ore în urmă
5

9 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

central, 175mp, cladire noua, 9 euro mp

Central, Ultracentral

175 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

220.000 €
/ lună 211.54 € / mp / lună

Teren P+4 Sector 6 1040 mp, dubla deschidere, C ...

Central, Ultracentral

520 m

1.040 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

1.900 €
/ lună 23.17 € / mp / lună

central, stomatologie, utilat, cladire noua, ve ...

Central, Ultracentral

139 m

82 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

950 €
/ lună 26.39 € / mp / lună

Spatiu Comercial Central Situat Pe Bulevardul C ...

Central, Ultracentral

36 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez ?coala de arte complet func?ionala

Central, Ultracentral

630 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Clinceni 4956 mp DUBLA DESCHIDERE | Langa ...

Central, Ultracentral

522 m

4.956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

2.278 €
/ lună 759.33 € / mp / lună

Vitrina magazin 3m cu LED ?i TV inclus

Central, Ultracentral

3 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

180 €
/ lună 9 € / mp / lună

inchiriez garaj 20 mp

Central, Ultracentral

20 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

100 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare subteran in zona Stefa ...

Central, Ultracentral

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

33 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Ghermanesti/Snagov

Central, Ultracentral

2.314 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €
/ lună 110.84 € / mp / lună

Teren Vidra ilfov

Central, Ultracentral

421 m

406 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

601 €
/ lună 10.54 € / mp / lună

Spatiu Comercial 57 mp | Piata de flori | Renov ...

Central, Ultracentral

57 mp utili
1975
Agenție

1 lună în urmă
4

2.100 €
/ lună 18.42 € / mp / lună
2.301 €

SPATIU COMERCIAL ION MIHALACHE

Central, Ultracentral

914 m (11 min)

114 mp utili
10E
1988
Agenție

2 luni în urmă
8

6.749 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de 409 mp in Zona Piata Victo ...

Central, Ultracentral

236 m (3 min)

409 mp utili
2019
Agenție

2 luni în urmă
8

13.664 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de 854 mp in Zona Piata Victo ...

Central, Ultracentral

699 m (9 min)

854 mp utili
2019