Proprietăți unice: 84
Proprietari: 7
Agenție

2 zile în urmă
43

1.185 €
/ lună 29.63 € / mp / lună

Spatii Birouri Premium| Flexibile | Serviced Of ...

Calea Victoriei, Ultracentral

365 m

40 mp utili
9E
2009
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

599 €
/ lună 13.31 € / mp / lună

Sala Palatului, Calea Victoriei apartament 2 ca ...

Calea Victoriei, Ultracentral

555 m (4 min)

45 mp
1960
8E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 599 € și 600 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

2.783 €
/ lună
2.300 €
79.51 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Calea Victoriei 3 ...

Calea Victoriei, Ultracentral

542 m (7 min)

35,5 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.418 €
/ lună
1.999 €
58.98 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Calea Victoriei 4 ...

Calea Victoriei, Ultracentral

528 m (7 min)

41,64 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

3.023 €
/ lună
2.499 €
71.98 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Calea Victoriei 4 ...

Calea Victoriei, Ultracentral

302 m (4 min)

42 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

20.571 €
/ lună
17.001 €
35.90 € / mp / lună

Spațiu premium birouri / showroom - 573 mp | Pa ...

Calea Victoriei, Ultracentral

655 m (8 min)

573 mp utili
2E
2026
Agenție

1 lună în urmă
15

19.965 €
/ lună
16.500 €
60.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - pretabil Horeca

Calea Victoriei, Ultracentral

260 m (3 min)

330 mp utili
1E
2009
Agenție

1 lună în urmă
17

2.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

BIROURI SERVICED OFFICE | 499 € / WORKSTATION | ...

Calea Victoriei, Ultracentral

223 m

1.000 mp utili
8E
Agenție

1 lună în urmă
17

488 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Spații birouri compartimentat Calea Victoriei – ...

Calea Victoriei, Ultracentral

335 m (4 min)

800 mp utili
9E
2009
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 488 € și 491 €
Agenție

1 lună în urmă
6

14.947 €
/ lună 47 € / mp / lună

REC3001750 Spatiu comercial Calea Victoriei

Calea Victoriei, Ultracentral

536 m (7 min)

318 mp utili
9E
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.300 €
/ lună 57.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Calea Victoriei

Calea Victoriei, Ultracentral

441 m (6 min)

40 mp utili
1996
Agenție

1 lună în urmă
3

15.001 €
/ lună
14.899 €
47.17 € / mp / lună

Spatiul Comercial Calea Victoriei

Calea Victoriei, Ultracentral

490 m (6 min)

318 mp utili
1995
Agenție

1 lună în urmă
24

3.999 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Cladire birouri ultracentral - multiple destina ...

Calea Victoriei, Ultracentral

567 m (7 min)

620 mp utili
4E
1990
Agenție

1 lună în urmă
12

650 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Parter Calea Victoriei - Birouri Sfintii Voievo ...

Calea Victoriei, Ultracentral

244 m (3 min)

30 mp utili
3E
1940
Agenție

1 lună în urmă
3

14.991 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT CALEA VICTORIEI PRETABIL RE ...

Calea Victoriei, Ultracentral

408 m (5 min)

318 mp utili
1995
Agenție

1 lună în urmă
6

15.002 €
/ lună
14.900 €
46.88 € / mp / lună

Calea Victoriei-spatiu comercial reprezentativ ...

Calea Victoriei, Ultracentral

852 m (11 min)

320 mp utili
8E
1965
Agenție

2 luni în urmă
16

2.200 €
/ lună 7.24 € / mp / lună

Office 304 mp | 8 Camere | Calea Victoriei | Zo ...

Calea Victoriei, Ultracentral

418 m (5 min)

304 mp utili
3E
1890
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

4.743 €
/ lună
3.920 €
16.94 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatiu birouri in zona u ...

Calea Victoriei, Ultracentral

285 m

280 mp utili
5E
1998
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Restaurant de închiriat- Piața Romană

Calea Victoriei, Ultracentral

108 m

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Apartament pentru birouri - Calea Victoriei

Calea Victoriei, Ultracentral

446 m

150 mp
8E
Agenție

3 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Spatiu comercial 4 camere Calea Victoriei, str. ...

Calea Victoriei, Ultracentral

550 m

85 mp
1977
3E
Agenție

3 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 14.06 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | MAGHERU | GALERIE ARTA | PIL ...

Calea Victoriei, Ultracentral

487 m (6 min)

128 mp utili
3E
Agenție

10 luni în urmă
1

4.999 €
/ lună 172.38 € / mp / lună

Spatiu comercial pe Calea Victoriei pozitionat ...

Calea Victoriei, Ultracentral

462 m

29,17 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

3.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Spatiu comercial pe Calea Victoriei restaurant/ ...

Calea Victoriei, Ultracentral

457 m

60 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

5.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

REC3001623 Spatiu showroom Calea Victoriei

Calea Victoriei, Ultracentral

435 m (5 min)

200 mp utili
1E
1900
Agenție

6 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună
2.420 €
8 € / mp / lună

REC3001580 Spatiu Comercial I De Inchiriat I Ca ...

Calea Victoriei, Ultracentral

495 m (6 min)

250 mp utili
3E
1930
Agenție

6 luni în urmă
8

1.897 €
/ lună
1.568 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Victoriei

Calea Victoriei, Ultracentral

267 m (3 min)

112 mp utili
6E
2013
Agenție

7 luni în urmă
9

10.300 €
/ lună 100 € / mp / lună

Ateneul Roman

Calea Victoriei, Ultracentral

527 m

103 mp utili
4E
1940
Agenție

7 luni în urmă
6

10.599 €
/ lună 40.77 € / mp / lună

Calea Victoriei - Hotel Union-suprafata 260 mp, ...

Calea Victoriei, Ultracentral

238 m

260 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1.600 €
/ lună 80 € / mp / lună

Spatii Comerciale de inchiriat in cadrul Magazi ...

Calea Victoriei, Ultracentral

451 m

20 mp utili