Proprietăți unice: 1282
Proprietari: 187
Agenție

2 zile în urmă
13

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Unirii Spatiu Comercial/Preluare Afacere

Central, Ultracentral

38 m (1 min)

200 mp utili
3E
1960
Agenție

2 zile în urmă
22

5.171 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/SHOWROOM/PARCARE/VICTORIEI

P-ța Victoriei, Ultracentral

399 m (5 min)

383.000 mp utili
3E
2008
Agenție

2 zile în urmă
1

2.100 €
/ lună 4.42 € / mp / lună

Chirie teren- Gara Basarab

Ultracentral

414 m (5 min)

475 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
1

14.900 €
/ lună 48.22 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL CALEA VICTORIEI NOVOTE ...

Calea Victoriei, Ultracentral

437 m (5 min)

309 mp utili
1970
Agenție

3 zile în urmă
7

800 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat I Piata Romana I ...

P-ța Romană, Ultracentral

97 m

18,81 mp utili
2E
1930
Agenție

3 zile în urmă
7

15.855 €
/ lună 15 € / mp / lună

PIATA ROMANA CLADIRE DE BIROURI

P-ța Romană, Ultracentral

353 m (4 min)

1.057 mp
1940
2E
Agenție

4 zile în urmă
11

1.351 €
/ lună 43.58 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | 30 MP | PIATA V ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

526 m

31 mp utili
3E
1950
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
23

4.500 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Kiseleff – Piața Victoriei | Clădire Boutique | ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

277 mp utili
3E
2019
Agenție

4 zile în urmă
13

14.400 €
/ lună 18 € / mp / lună

REC3001787 Imobil ultracentral clinica scoala c ...

Cișmigiu, Ultracentral

640 m (8 min)

800 mp utili
1E
1940
Agenție

4 zile în urmă
31

2.750 €
/ lună 13.22 € / mp / lună

Spatiu de birouri in Vila Interbelica ***208mp* ...

Victoriei, Ultracentral

452 m (6 min)

208 mp utili
2E
2000
Agenție

4 zile în urmă
38

1.450 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Spatiu de birouri ***104mp*** // zona Victoriei

Victoriei, Ultracentral

338 m (4 min)

104 mp utili
2E
2000
Agenție

5 zile în urmă
8

990 €
/ lună 21.06 € / mp / lună

Apartament 2 camere || Piata Victoriei || nemob ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

412 m (5 min)

47 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 990 € și 995 €
Agenție

5 zile în urmă
5

2.300 €
/ lună 17.16 € / mp / lună

Piata Amzei, birou de dimensiuni medii-open spa ...

Amzei, Ultracentral

371 m (5 min)

134 mp utili
2014
Agenție

5 zile în urmă
1

4.455 €
/ lună 55 € / mp / lună

Spatiu de închiriat zona piata Romana

Romană, Ultracentral

63 m

81 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
9

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Zero comision, 100mp spatiu birou in vila Unive ...

Universitate, Ultracentral

485 m

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

1.351 €
/ lună 12.63 € / mp / lună

Zero comision, 107mp birou ultracentral Univers ...

P-ța Universității, Ultracentral

513 m

107 mp utili
3E
2011
Agenție

6 zile în urmă
7

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona CAROL-ARMENEASCA

Central, Ultracentral

255 m

20 mp utili
4E
1970
Agenție

6 zile în urmă
11

671 €
/ lună 8.39 € / mp / lună

Spațiu de birouri, 85 mp de închiriat în zona C ...

Plevnei, Ultracentral

501 m (7 min)

80 mp utili
4E
2000
Agenție

6 zile în urmă
8

6.002 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Magheru 425 mp

Magheru, Ultracentral

559 m (7 min)

470 mp utili
1965
Agenție

6 zile în urmă
4

2.801 €
/ lună 18.67 € / mp / lună

Spatiu ultracentral 150 mp

Magheru, Ultracentral

221 m (3 min)

150 mp utili
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
5

9.999 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

SUPER OCAZIE SE INCHIRIAZA SPATIU COMERCIAL IN ...

P-ța Romană, Ultracentral

356 m (3 min)

1.600 mp utili
1940
Agenție

1 săptămână în urmă
20

4.500 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Clădire birouri premium - 5 niveluri | lângă Pi ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

439 m (5 min)

310 mp utili
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere birou premium 520 mp, Piata Romana, ...

Romană, Ultracentral

298 m

520 mp
2017
5E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

1.903 €
/ lună 17.30 € / mp / lună

Inchiriere spatiu amenajat, suprafata 110 mp + ...

Universitate, Ultracentral

527 m

110 mp
2007
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu de Birouri zona ULTRACENTRAL CISMIGIU/ i ...

Cișmigiu, Ultracentral

398 m (7 min)

100 mp utili
1939
Agenție

1 săptămână în urmă
1

5.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Bld Ion Mihalache, zonă pietonală che ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

749 m (9 min)

120 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

4.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Spațiu comercial pe Bulevardul Magheru zon ...

Universitate, Ultracentral

155 m

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

598 €
/ lună 26 € / mp / lună

Inchiere spatiu comercial pretabil amanet sau c ...

P-ța Romană, Ultracentral

259 m

23 mp utili
10E
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.950 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Romanitza Offi ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

412 m

1.840 mp utili
4E
1999
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

4.512 €
/ lună 12 € / mp / lună

Clădire nouă de birouri | 376 mp | ex ...

Ultracentral

464 m (6 min)

376 mp