Proprietăți unice: 52
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
13

14.400 €
/ lună 18 € / mp / lună

REC3001787 Imobil ultracentral clinica scoala c ...

Cișmigiu, Ultracentral

640 m (8 min)

800 mp utili
1E
1940
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

699 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

CISMIGIU, AP 2 CAM VEDERE SALA PALATULUI, MOBIL ...

Cișmigiu, Ultracentral

323 m (8 min)

47 mp
1965
7E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 699 € și 700 €
Agenție

1 lună în urmă
14

337 €
/ lună
279 €
10.87 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat | stradal *Cismi ...

Cișmigiu, Ultracentral

388 m (4 min)

31 mp utili
3E
1912

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

469 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Nova Coworking Stirbei | Ultra Central | 20 Bir ...

Cișmigiu, Ultracentral

151 m

539,49 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

1.004 €
/ lună
830 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de Birouri OpenSpace 83mp de Inchiriat * ...

Cișmigiu, Ultracentral

388 m

83 mp utili
3E
1912
Agenție

1 lună în urmă
14

1.439 €
/ lună
1.190 €
13.70 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat | 4 Camere 105mp ...

Cișmigiu, Ultracentral

370 m

105 mp utili
3E
1912
Agenție

1 lună în urmă
18

5.031 €
/ lună 13.90 € / mp / lună

Spatiu Comercial Cismigiu

Cișmigiu, Ultracentral

539 m

362 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.694 €
/ lună
1.400 €
13.77 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatii birouri in zona C ...

Cișmigiu, Ultracentral

485 m (6 min)

123 mp utili
3E
2012
Agenție

2 luni în urmă
9

3.630 €
/ lună
3.000 €
50.42 € / mp / lună

REC3001741 Spatiu comercial stradal Kogalnicean ...

Cișmigiu, Ultracentral

10 m (1 min)

72 mp utili
6E
1960
Agenție

2 luni în urmă
9

2.420 €
/ lună
2.000 €
30.25 € / mp / lună

De inchiriat | Spatiu de birouri | Bloc boutiqu ...

Cișmigiu, Ultracentral

502 m (6 min)

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
46

4.929 €
/ lună
4.074 €
16.94 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatiu de birouri in zon ...

Cișmigiu, Ultracentral

133 m

291 mp utili
10E
Agenție

3 luni în urmă
26

700 €
/ lună
847 €
700 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat 2-8 persoane | ...

Cișmigiu, Ultracentral

661 m (8 min)

1 mp
10E
Agenție

3 luni în urmă
20

1.100 €
/ lună
1.200 €
12.36 € / mp / lună

Spatiu de birouri distins, la parter - Cismigiu

Cișmigiu, Ultracentral

375 m

89,3 mp
1880
2E
Agenție

3 luni în urmă
37

5.962 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cismigiu - Cobalcescu imobil S+P+4 cu 630 mp ut ...

Cișmigiu, Ultracentral

381 m

542 mp
138 mp teren
2025
4E
Agenție

5 luni în urmă
13

9.900 €
/ lună
12.000 €
27.50 € / mp / lună

Cismigiu, sp com 386 mp

Cișmigiu, Ultracentral

571 m (7 min)

360 mp utili
343 mp teren
1950
Agenție

5 luni în urmă
21

30.000 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Inchirieri BIROURI CISMIGIU

Cișmigiu, Ultracentral

571 m (7 min)

10 camere
1.680 mp
Parter
Agenție

6 luni în urmă
14

7.050 €
/ lună 15 € / mp / lună

De închiriat spațiu de birouri &#8211 ...

Cișmigiu, Ultracentral

33 m

470 mp
2007
10E
Agenție

7 luni în urmă
9

2.800 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu parter birou - Cismigiu - Popa Tatu

Cișmigiu, Ultracentral

402 m

200 mp
6E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

2.849 €
/ lună
2.355 €
18.15 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatiu birouri/showroom ...

Cișmigiu, Ultracentral

184 m (11 min)

1 camere
157 mp
Parter / 4
2013
Agenție

8 luni în urmă
8

3.201 €
/ lună
2.646 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu Birou Cismigiu- Domus I

Cișmigiu, Ultracentral

19 m

189 mp
6E
Agenție

8 luni în urmă
10

2.355 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere parter - Cismigiu - Stirbei Voda

Cișmigiu, Ultracentral

239 m

157 mp
6E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4.840 €
/ lună
4.000 €
12.10 € / mp / lună

Spațiu birouri 200 - 2000 mp Sala Palatului - C ...

Cișmigiu, Ultracentral

721 m (9 min)

10 camere
400 mp
Etaj 2 / 10
2005
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.350 €
/ lună 3.78 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri in zona Cismigiu, Com ...

Cișmigiu, Ultracentral

134 m

1.150 mp
2001
10E
Agenție

9 luni în urmă
12

4.321 €
/ lună 14.90 € / mp / lună

Spatiu birou Cismigiu - posibilitate parcare

Cișmigiu, Ultracentral

170 m

290 mp
4E
Agenție

9 luni în urmă
12

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Birouri Cismigiu /Calea Victoriei

Cișmigiu, Ultracentral

558 m

5 camere
200 mp
Parter / 3
1960
Agenție

9 luni în urmă
3

10.696 €
/ lună 41.14 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium de Închiriat – Calea V ...

Cișmigiu, Ultracentral

52 m (1 min)

260 mp utili
2011
Agenție

10 luni în urmă
8

10.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

CISMIGIU || SALA PALATULUI || VILA INTERBELICA ...

Cișmigiu, Ultracentral

83 m

500 mp
1920
1E
Agenție

10 luni în urmă
13

16.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

CISMIGIU || STIRBEI VODA VILA INTERBELICA IDEAL ...

Cișmigiu, Ultracentral

80 m

800 mp utili
1920
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.646 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Domus Business Center

Cișmigiu, Ultracentral

68 m

2.500 mp
2004
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

14.475 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat zona Ultracentra ...

Cișmigiu, Ultracentral

519 m (6 min)

10.000 mp
10E