RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

85.000 € / lună
12.33 € / mp / lună

Uileacu de Munte, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
6.895 mp

Descriere spațiu comercial

RECO IMOBILIARE VA PROPUNE SPRE VANZARE Teren extravilan in Uileacu de Munte, suprafata de 6.895 mp, situat langa drum cu pietris, cu acces facil. Zona linistita, potrivita pentru investitie sau activitati agricole. Utilitati in apropiere. Pret : 85.0000 Euro negociabil . Contact : (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Martie 2026 ID anunț: 1537134

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Livada de Bihor
79.000 € / lună
Județul Bihor, Livada de Bihor
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Oncea
80.000 € / lună
Oradea, Oncea
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
90.000 € / lună
Oradea, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Centura
83.000 € / lună
Oradea, Centura
515 mp teren
Spațiu comercial, în Nojorid
80.000 € / lună
Județul Bihor, Nojorid
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
84.900 € / lună
Oradea, Central
886 mp teren
Spațiu comercial, în Central
87.000 € / lună
Oradea, Central
480 mp teren
Spațiu comercial, în Oșorhei
84.000 € / lună
Județul Bihor, Oșorhei
5.663 mp teren
Spațiu comercial, în Sânmartin
85.000 € / lună
Județul Bihor, Sânmartin
829 mp teren