Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.000 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

4.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4980 mp in Uileacu de Mun ...

Uileacu de Munte

4.980 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

16.800 €
/ lună 2.02 € / mp / lună

Teren 8300 mp Extravilan Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

8.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

6.895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

34.900 €
/ lună 17.72 € / mp / lună

teren cu utilitati panoramic

Uileacu de Munte

1.970 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

54.000 €
/ lună 51.43 € / mp / lună

Teren cu fundatie si pivnita, Cetariu, Bihor,Ga ...

Cetariu

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu

Cetariu

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

8.500 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Teren in Cetariu,langa lac,14 km de Oradea Gami ...

Cetariu

La ~5km distanță

2.252 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

128.000 €
/ lună
134.140 €
19.08 € / mp / lună

Teren panoramic superb pentru vila premium 6700 ...

Cetariu

La ~5km distanță

6.707 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

29.184 €
/ lună 24 € / mp / lună

Parcele de vanzare in Cetariu,9 km de Oradea cu ...

Cetariu

La ~5km distanță

1.216 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
9

29.800 €
/ lună 19.87 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu 1500 mp

Cetariu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

51.000 €
/ lună 24.09 € / mp / lună

RECO. Teren intravilan de vanzare in Cetariu

Cetariu

La ~5km distanță

2.117 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

71.500 €
/ lună
78.500 €
30.03 € / mp / lună

2380 mp teren in Paleu, strada Teiului

Paleu

La ~5km distanță

2.381 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

900.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren extravilan 150.000 mp de vanzare in Tilea ...

Paleu

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

30.500 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan,dublu front,Paleu,Oradea,Bihor

Paleu

La ~5km distanță

647 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu 42 Mp De Inchiriat | Osorhei Bihor

Paleu

La ~5km distanță

42 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

32.000 €
/ lună 54.33 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Zona Paleu, 589 m ...

Paleu

La ~5km distanță

589 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

31.900 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren str.Piersicilor Paleu

Paleu

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

33.000 €
/ lună 51.16 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

645 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

192.000 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 9783 mp, Paleu zon ...

Paleu

La ~5km distanță

9.783 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

43.000 €
/ lună
47.000 €
54.22 € / mp / lună

Teren pe colt Str Beldiceanu 800 mp ideali pent ...

Paleu

La ~5km distanță

793 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

40.000 €
/ lună 61.54 € / mp / lună

Teren pentru casa de vanzare in Paleu, Oradea, ...

Paleu

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

26.800 €
/ lună 41.23 € / mp / lună

Teren intravilan zona Paleu

Paleu

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

28.800 €
/ lună 44.51 € / mp / lună

Teren intravilan 647 mp, cu utilitati- Paleu

Paleu

La ~5km distanță

647 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

33.500 €
/ lună 55.83 € / mp / lună

Teren PALEU, fosta livada de meri

Paleu

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

80 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Locuri de casa cu puz 593-537-539-768mp-str Mar ...

Paleu

La ~5km distanță

537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

150.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren 2000 mp Paleu

Paleu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 2000mp Santandrei

Paleu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

56.500 €
/ lună 48.50 € / mp / lună

Vand Teren intravilan Paleu

Paleu

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

28.000 €
/ lună 51.66 € / mp / lună

RECO, Teren intravilan cu aviz de oportunitate, ...

Paleu

La ~5km distanță

542 mp teren