Proprietăți unice: 33
Proprietari: 13
Agenție

4 zile în urmă
4

59.900 €
/ lună 59.90 € / mp / lună

Loc de casa - Saldabagiu de munte - IMOBIHOR

Săldăbagiu de Munte

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren intravilan 500 mp, Acces fac ...

Săldăbagiu de Munte

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 6000 mp pe Aurel Ciup-srt.Caisilor,O ...

Săldăbagiu de Munte

6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Vand teren - parcela

Săldăbagiu de Munte

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

324.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

VAND TEREN INTRAVILAN 1 hectar 8 ari la 500 met ...

Săldăbagiu de Munte

10.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

42.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

VAND TEREN EXTRAVILAN aproape de Lacul Pescarul ...

Săldăbagiu de Munte

5.461 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

55.000 €
/ lună 48.72 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Saldabagiu de munte zo ...

Săldăbagiu de Munte

1.129 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

75.000 €
/ lună 76.45 € / mp / lună

Teren intravilan 981 mp, Saldabagiu de Munte

Săldăbagiu de Munte

981 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Oradea

Săldăbagiu de Munte

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

38.000 €
/ lună 71.16 € / mp / lună

RECO Teren intravilan, dublu front, Saldabagiu ...

Săldăbagiu de Munte

534 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

169.900 €
/ lună 33.98 € / mp / lună

Teren intravilan - Investitie -5000mp - IMOBIHO ...

Săldăbagiu de Munte

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 500 mp Paleu | AVIZ constructie, utilitat ...

Săldăbagiu de Munte

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

2.890.000 €
/ lună 20.64 € / mp / lună

Sapient | 174 de parcele cu PUZ aprobat

Săldăbagiu de Munte

140.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

55.500 €
/ lună 55.50 € / mp / lună

Teren Saldabagiu de Munte

Săldăbagiu de Munte

1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
7

75.000 €
/ lună 76.45 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare situat in Saldabagi ...

Săldăbagiu de Munte

981 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

130.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

RECO Teren Saldabagiu de Munte

Săldăbagiu de Munte

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.000 €
/ lună 83.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Săldăbagiu de Munte

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

374.000 €
/ lună 65.00 € / mp / lună

Teren 5.754 mp Oradea, Str. Gh. Doja PUZ in Faz ...

Săldăbagiu de Munte

5.754 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

131.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan ,str Livezilor , 3280 mp

Săldăbagiu de Munte

3.280 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

44.900 €
/ lună 10.36 € / mp / lună

Reco Teren intravilan in Saldabagiu de munte 43 ...

Săldăbagiu de Munte

4.333 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

225.505 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren de vanzare in Saldabagiu de Munte, Bihor, ...

Săldăbagiu de Munte

13.265 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Reco Teren ideal pentru investitii- Saldabagiu ...

Săldăbagiu de Munte

3.714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vanzare teren 1000 mp

Săldăbagiu de Munte

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

85.000 €
/ lună 56.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1500m2 saldabagiu de munt ...

Săldăbagiu de Munte

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

29.999 €
/ lună 99.01 € / mp / lună

Teren la asfalt Oradea

Săldăbagiu de Munte

303 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

55.800 €
/ lună 74.40 € / mp / lună

RECO Teren Intravilan, Zona Hanul Pescarilor

Săldăbagiu de Munte

750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

158.000 €
/ lună 63.20 € / mp / lună

Teren,

Săldăbagiu de Munte

2.500 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
4

45.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vanzare parcele -Saldabagiu de Munte

Săldăbagiu de Munte

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

30.000 €
/ lună 16.58 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Saldabagiu de munte .

Săldăbagiu de Munte

1.809 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

53.800 €
/ lună 48.91 € / mp / lună

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 1100m

Săldăbagiu de Munte

1.100 mp teren