Inchiriere spatiu comercial, in Ploiesti, zona Ultracentrala

2.301 € / lună
14.29 € / mp / lună

Ultracentral, Ploieşti

Suprafață utilă totală:
161 mp
Nr. niveluri:
8
An construcție:
1990

Descriere spațiu comercial

Inchiriere spatiu comercial in Ploiesti, zona Ultracentrala, avand ca vecinatati si puncte de interes: Catedrala Sfantul Ioan, sedii firma, magazine, statii pentru mijloace de transport in comun. Vad comercial deosebit, atat auto, cat si pietonal! Are suprafata de 161 mp si este compartimentat in 2 camere, 3 holuri, casa scarii, grup sanitar. Finisaje: gresie, faianta, ferestre si usa exterioara din tamplarie PVC cu geam termopan, usa interioara din lemn. Costul chiriei este de 2300 euro lunar, o luna avans plus o luna garantie. Comision: 50%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1439808
Suprafață utilă: 161 mp
Suprafață utilă totală: 161 mp
Regim înălțime: P+8E
An construcție: 1990

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Colinii
Mijloace transport aprox. 264 m
transport
Coreco
Mijloace transport aprox. 265 m
transport
Statia Galerii
Mijloace transport aprox. 474 m
transport
Boldescu
Mijloace transport aprox. 569 m
Școală
education
Scoala nr. 13
Învățământ aprox. 520 m
education
Liceul Caragiale
Învățământ aprox. 531 m
education
Scoala nr. 14
Învățământ aprox. 600 m
education
Scoala Sf. Vineri
Învățământ aprox. 882 m
Recreere
restaurants
Taverna Greceasca
Restaurante aprox. 154 m
shopping
MiniMarket
Supermarket/Mall aprox. 301 m
parks
Toma Socolescu
Recreere aprox. 396 m
shopping
Sirius
Supermarket/Mall aprox. 480 m

Proprietăți similare