12 ore în urmă
5
- Proprietar
- Comision 0%
Spa?iu de inchiriat Insura?ei, jude?ul Braila
191 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
7.96 €
/ mp
/ lună
Însurăţei, Judeţul Brăila
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Se ofera spre inchiriere spa?iu de 24 mp, situat direct la ?osea, cu vizibilitate foarte buna ?i acces facil. Pozi?ie stradala 24 mp Posibilitate de extindere Disponibil imediat Pentru detalii: ID anun? : 1778501267
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 11 Mai 2026
ID anunț: 1597062
Suprafață utilă:
24 mp
Suprafață utilă totală:
24 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Însurăței
- Spații comerciale de închiriat în Brăila
- Spații comerciale de închiriat în Cazasu
- Spații comerciale de închiriat în Chiscani
- Spații comerciale de închiriat în Lacu Sărat
- Spații comerciale de închiriat în Nicolae Bălcescu
- Spații comerciale de închiriat în Vărsătura
- Spații comerciale de închiriat în Ianca
- Spații comerciale de închiriat în Unirea
- Spații comerciale de închiriat în Vădeni
- Spații comerciale de închiriat în Baldovinești
- Spații comerciale de închiriat în Romanu