Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Pietroiu

Nicolae Bălcescu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in Vidin 4000mp / cartierul Artistilor 62 ...

Nicolae Bălcescu

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

127 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

29.500 €
/ lună 117.06 € / mp / lună

ULTRACENTRAL 252mp Gradina Publica,120Euromp ,d ...

Nicolae Bălcescu

252 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

13.000 €
/ lună 325 € / mp / lună

Vand teren+casa batraneasca

Pitulați

La ~5km distanță

40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Magazin ?i terasa

Corbu Nou

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

17.000 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~10km distanță

1.316 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan ( loc de casa)

Romanu

La ~10km distanță

2.412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

108 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Dau in arenda 0.43 ha teren agricol arabil com. ...

Movila Miresii

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 49.79 € / mp / lună

Chiscani zona Scolii Gimnaziale Teren 1205 mp c ...

Mărtăcești

La ~15km distanță

1.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 47.28 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan sat Martacesti judetul ...

Mărtăcești

La ~15km distanță

846 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Independența

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat

Independența

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan vasile alexandri

Vasile Alecsandri

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

21.600 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan langa Galati

Vasile Alecsandri

La ~20km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

45.000 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Piscu

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.000 €
/ lună 10.02 € / mp / lună

Teren Intravilan SAT Pietroiu, Jud. Braila

Pietroiu

La ~20km distanță

8.380 mp teren
2E
Agenție

5 zile în urmă
1

39.000 €
/ lună 0.92 € / mp / lună

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Branistea ...

Braniștea

La ~20km distanță

42.279 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 22.62 € / mp / lună

Vand teren Tudor Vladimirescu, judetul Braila

Tudor Vladimirescu

La ~20km distanță

1.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren extravilan 5000m2 URGENT

Traian

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Plopu

La ~20km distanță

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună
78.000 €

De Vanzare Teren Cazasu

Cazasu

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan Cazasu 940mp-STR Principala- u ...

Cazasu

La ~25km distanță

940 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

23.920 €
/ lună 52 € / mp / lună

De Vanzare Terenuri zona Cazasu

Cazasu

La ~25km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~25km distanță

13.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

175.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~25km distanță

7.500 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~25km distanță

13.125 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

31.000 €
/ lună 72.09 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~25km distanță

430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~25km distanță

2.400 mp teren