Proprietăți unice: 870
Proprietari: 870
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

5.596 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

hala si showroom de inchiriat .hala de 600m si ...

Afumați

615 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.495 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial et 1

Central, Voluntari

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

2.450 €
/ lună 35 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal CORBEANCA 65mp si tera ...

Petrești

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

2.932 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Hală nouă cu birouri | Popești-Leordeni, Sos. O ...

Sud, Popești-Leordeni

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

65.000 €
/ lună 192.88 € / mp / lună

Teren Mogosoaia Str. Poligonului | Lipit de pad ...

Mogoșoaia

337 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

170.000 €
/ lună 340 € / mp / lună

Teren si magazin

Țegheș

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

61 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Magurele 1300 mp intravilan - 61 euro mp - toat ...

Central, Măgurele

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

60.000 €
/ lună 117.65 € / mp / lună

Teren 510mp Corbeanca

Corbeanca

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

22.500 €
/ lună 18.53 € / mp / lună

Teren intravilan - loc de casa Mihailesti

Cornetu

1.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

30 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Măgurele

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

6.430 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Spatiu industrial si birouri DE INCHIRIAT IN BU ...

Central, Buftea

886 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

1.343 €
/ lună 22.38 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Pipera ...

Central, Voluntari

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan

Buriaș

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

52.365 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

Vand teren comuna Sinesti sat catrunesti

Central, Voluntari

5.491 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Popești-Leordeni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

7.000 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

Showroom cu Spațiu de Depozitare — 700 mp | Oto ...

Central, Otopeni

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 80m2 in zona Andronache, Colen ...

Fundeni

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

60.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Comuna Nuci

Nuci

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan la DN2 Afumati

Afumați

32.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

43.000 €
/ lună 46.74 € / mp / lună

Vand teren 1000 mp (920 mp utili ) Utilitati pe ...

Pruni

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

101.850 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan - Dragomiresti Vale

Dragomirești-Vale

1.455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Balaceanca

Bălăceanca

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

6.120 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez hala si birouri

Balotești

735 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

120 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren intravilan str Viilor Popesti-Leordeni

Central, Popești-Leordeni

527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

80.000 €
/ lună 194.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan 484 mp In Chiajna

Chiajna

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

49 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Moara Vlasiei 1500mp 25 m deschidere 60 m ...

Moara Vlăsiei

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

310.500 €
/ lună 1,634.21 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal investitie, 195 mp Padur ...

Chiajna

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

26.000 €
/ lună 72.02 € / mp / lună

Teren comuna Berceni 361m Fara TVA si fara comi ...

Berceni

361 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

2.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren 2500 mp de inchiriat -Snagov Ciofliceni

Ciofliceni

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

4.900 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala Depozitare + Birouri - Strada int Oxigenul ...

Cernica

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Ilfov, direct de la proprietari

Județul Ilfov, situat în apropierea Bucureștiului, oferă o varietate de spații comerciale ideale pentru afaceri, beneficiind de accesibilitate excelentă și o infrastructură bine dezvoltată. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.670 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și pot ajunge până la 441.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 143 m², cu cele mai mari spații având până la 7.690 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot atinge 882 euro/m².
  • Facilități de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 4.000 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 26% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 94 de zile, indicând o piață activă.

Județul Ilfov reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale de calitate, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!