Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

140.000 €
/ lună 280 € / mp / lună

Casa si teren in padurea branesti

Vadu Anei

3 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

TEREN Vadu Anei 500mp

Vadu Anei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47.400 €
/ lună 49.89 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Vadu Anei

950 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan Vadu Anei Branesti

Vadu Anei

1.413 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

39.990 €
/ lună 49.99 € / mp / lună

Teren 800 mp constructii utilitati complete, ap ...

Fundeni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 36.36 € / mp / lună
50.000 €

Teren 1100 mp + constructie 100 mp/Fundeni Frun ...

Fundeni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

26.258 €
/ lună 26.26 € / mp / lună
26.097 €

Teren de vanzare Tanganu Cernica

Tânganu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

82 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Cernica intravilan la soseaua principala

Tânganu

La ~5km distanță

1.840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 36.46 € / mp / lună

Vand teren Tanganu

Tânganu

La ~5km distanță

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

45.000 €
/ lună 54.28 € / mp / lună
47.000 €

Urgent vanzare teren intravilan 829mp - Sat Tan ...

Tânganu

La ~5km distanță

829 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

105.000 €
/ lună 39.65 € / mp / lună

Teren Intravilan Tanganu 2648 mp Deschidere Sup ...

Tânganu

La ~5km distanță

2.648 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere hala 500mp iesire A2, str Drumul int ...

Cernica

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

185 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren de vanzare Cernica

Cernica

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

950.000 €
/ lună 94.70 € / mp / lună

1 hectar Intravilan | Fashion house Outlet cent ...

Cernica

La ~5km distanță

10.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

4.900 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala Depozitare + Birouri - Strada int Oxigenul ...

Cernica

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

29.000 €
/ lună 56.86 € / mp / lună

Teren intravilan Cernica -Balaceanca

Poșta

La ~5km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren in Posta la doar 10 minute de bucuresti

Poșta

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare

Poșta

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Inchiriez teren industriilor 2 si 3 Branesti il ...

Brănești

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €
/ lună 122.70 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Brănești

La ~5km distanță

489 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.000 €
/ lună 108.39 € / mp / lună

Teren Branesti cu deschidere la lac aproape de ...

Brănești

La ~5km distanță

1.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună 21.62 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat compus din anexel ...

Brănești

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

230.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 10.000 intravilan industrial , Branesti

Brănești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Ocazie! Urgent! Proprietar. Vanzare Teren 3500 ...

Brănești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Valea Lunga de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de INCHIRIAT 5000 mp,Ilfov Bra ...

Brănești

La ~5km distanță

1 camere
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

123.200 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren Branesti Ilfov

Brănești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

80 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan pentru casa

Brănești

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vadul Anei

Brănești

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

46.000 €
/ lună 198.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

232 mp teren