Proprietăți unice: 4654
Proprietari: 4654
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

VAND PARCELA TEREN INTRAVILAN CALACEA, JUD. TIM ...

Călacea

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

34.000 €
17 € / mp

Vând teren in zona " între pârao" , zonă foart ...

Săsciori

2.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

125.000 €
183.02 € / mp

Proprietar vând parcela teren cu autorizație de ...

Torontalului, Timișoara

683 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

230.000 €
230 € / mp

Teren str Echinoctiului -Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

25.000 €
3.13 € / mp

teren cu casa demolabila

General Scărișoreanu

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

3.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

110.000 €
157.14 € / mp

Teren de construit 3 vile

Central, Roman

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

100.000 €
277.01 € / mp

Teren intravilan orașul Botoșani- Liceu Pedagog ...

Central, Botoșani

361 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

129.250 €
110 € / mp

Teren generos pentru duplex triplex sau casă cu ...

Moșnița Nouă

1.175 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

117.660 €
53 € / mp

Teren intravilan 2220 mp – Str. Muncii – oportu ...

9 Mai, Târgu Jiu

2.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

75.000 €
10 € / mp

Teren 7500 mp la asfalt in 23 August

23 August

7.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

245.000 €
50 € / mp

Vand teren Str. Magnoliei

Ciorogârla

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

35.000 €
116.67 € / mp

Teren construcție casă

Domnești

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

43.500 €
44.66 € / mp

Vand Teren Intravilan 1000 mp in Bucium-Vișani

Vișan

974 mp teren
f.s. 19 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
11

25.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan de poveste

Budeasa Mare

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
9

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan construibil de vanzare- ''DUMB ...

Izvoarele

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

87.000 €
145 € / mp

Oportunitate dezvoltare medicală / servicii – t ...

Ghiroda

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
13

16.800 €
2.40 € / mp

Vind 7000mp.Teren intravilan /extravilan

Seculești

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

1.059 mp teren
Construcții