Proprietăți unice: 4654
Proprietari: 4654
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

164.900 €
261.75 € / mp

Teren premium – 630 mp – Posibilitate Duplex – ...

Buziașului, Timișoara

630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

41.400 €
1.50 € / mp

VAND TEREN EXTRAVILAN VAMA VECHE

Limanu

27.600 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.900.000 €
50 € / mp

Vindem teren intravilan

Jilava

38.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan

Vâlcelele

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

36.000 €
36 € / mp

Teren intravilan

Vânători

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Teren de vânzare

Găiseni

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

60.000 €
88.11 € / mp

Vind teren

Giarmata

681 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Ulmi

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

1.500 €
3 € / mp

Vabd teren intravilan

Gâlmeia

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

43.200 €
60 € / mp

Teren intrevilan 720 mp

Exterior Vest, Murfatlar

720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

220.000 €
425.53 € / mp

Teren+AC P+4 in spate la Hanul cu Peste - Strad ...

Central, Mamaia-Sat

517 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

44.000 €
88 € / mp

LOTURI DE VANZARE IN BRANESTI - intre 500 si 27 ...

Brănești

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

180.000 €
4 € / mp

Teren industrial 4,5 hectare – deschidere 100 m ...

Mihail Kogălniceanu

45.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

35.000 €
70 € / mp

Vând teren plajă corbu

Corbu

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
9

362.997 €
759.41 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren Ultracentral 478 mp | Zon ...

Casa de Cultură, Constanța

478 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 362,997 € și 363.000 €
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

59.150 €
35 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, zona centr ...

Central, Târgu Neamț

1.690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

8.762 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

6.900 €
17.25 € / mp

Loturi teren 400 mp Buftea - Darza

Nord, Buftea

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan aproape de Bucuresti

Grecii de Jos

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Vând teren Ludești

Orăștioara de Sus

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Teren Ludești

Orăștioara de Sus

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
40 € / mp

Teren Balta Facau

Coteni

1.500 mp teren
Construcții